Рай для любителів екзотики: унікальний підводний готель у Дубаї (ФОТО)

gidropolis1

Підводний готель в Дубаї Hydropolis Undersea Resort можна назвати одним із найбільш незвичних та розкішних готелів світу.

Цей проект Об’єднаних Арабських Еміратів фактично є найбільшою спорудою-готелем у світі.

Від самих фото підводного готелю перехоплює дух. Важко уявити, які емоції виникають у людини, що опинилася всередині.

Hydropolis Undersea Resort розташований на глибині 18 метрів Перської затоки. Вона займає площу 260 га, а на її зведення пішло 490 млн дол.

[p][/p]

Завдяки своїй унікальності та сервісу Hydropolis Undersea Resort в Дубаї був оцінений в 10 зірок.

gidropolis4

Дістатися до готелю можна потягом, який їде через тунель, що складається з наземної і підводної частини.

Для проживання гостей відведена нижня частина споруди, яка повністю занурена у води Перської затоки. Тут також розміщені приміщення для персоналу і господарські відсіки.

gidropolis7

Готель в Дубаї налічує понад 200 номерів, вони стилізовані під каюти космічного корабля. Проживання тут далеко не з дешевих – 5,5 тис. дол. за добу.

gidropolis8

Форма номерів нестандартна, вона сама по собі створює атмосферу незвичайності. У найдорожчих і розкішних номерах готелю є фонтани. Це без сумніву рай для небідних любителів екзотики

gidropolis9

Крім номерів у Hydropolis знаходяться також салон краси, бари, два розкішних ресторани, танцмайданчик, кінотеатр, SPA-центри, розважальний комплекс для дітей, конференц-зал, а також безліч різних ювелірних магазинів і бутиків, присутня охорона об’єктів.

gidropolis5

Ввечері у готелі влаштовують феєричне лазерне шоу, споглядати яке можна зі спеціально відведених для цього оглядових майданчиків.

gidropolis6

Готель навіть оснащений спеціальною протиракетною системою безпеки, що забезпечує йому належний рівень захисту.

Конструкція має також і наземну частину. У ній також передбачено кілька торгово-розважальних закладів та місць для ділових переговорів.

gidropolis2

Дизайнер Йоахім Хаузер побудував готель із трьох 3 частин. Перша – наземна, створена для прийому відвідувачів готелю, друга – тунель у 500 м, через який люди будуть проходить в головну частину готелю. І головна – сам готель – уже на глибині моря.

gidropolis3

Схожі записи