Робота для студентів: особливості пошуку

Загалом в законодавстві України є окремі пункти для регулювання роботи студентів. Основні положення: робота без шкоди для навчання, неповний робочий день, можливість гнучкого графіка. В основному студентам роботодавці йдуть на зустріч і дозволяють змінювати вихідні дні та в цілому весь графік в залежності від іспитів, сесії тощо.

robota_dlya_studentiv

Особливості зв’язку «студент-роботодавець»

За українським законодавством зі студентом укладається класичний трудовий договір. Він може бути і терміновим, і безстроковим. Якщо студент ще не досяг повноліття, з ним укладається трудовий договір з окремим визначенням його роботи згідно з ч.1 ст.24 КЗпП. Тож потрібна бути безпечна робота для студентів Львів на цей рахунок пропонує досить багато варіантів з різними умовами праці та пропозиціями за різноманітними напрямками.

Інші характеристики відповідно до чинного законодавства:

  • студентів приймають на загальне місце роботи, а не за сумісництвом;
  • випробувальний термін може бути за умови працевлаштування більше, ніж на рік;
  • можна приймати студентів на повний робочий день після домовленості з самим здобувачем освіти.

Тож законодавчо студент має у трудовому просторі ті ж права та обов’язки, що й інші громадяни. А далі кожен з них самостійно вибирає найбільш привабливу сферу для роботи та навчання.

Варіанти роботи для студентів: ідеї

Якщо студент просто шукає підробіток і не збирається пов’язувати його зі своєю спеціальністю, то можна скористатися певним переліком вакансій. На них зазвичай не звертають уваги на досвід, освіту.

Найбільш популярні серед них:

  • промоутери і мерчендайзери — працюють тимчасово;
  • продавці-консультанти — мають гнучкий графік позмінно;
  • менеджери акаунта — онлайн виконують всі потрібні завдання.

Можна знайти вакансії за спеціальністю. Можливо, спочатку можна обійтися посадою помічника, а в якості портфоліо використовувати свої напрацювання під час навчання. Знайти такі варіанти для працевлаштування можна на сервісі OLX Робота.

Схожі записи