Безболісне видалення зубів? Винахід Великобританії допомагає лікувати зуби без болю!

bezbolisne_likuvanja_zubiv

Давайте визнаємо: всі ми боїмось стоматологів. Чому? Всі вони кажуть, що боляче не буде, але біль пекельна! Незважаючи на велику кількість препаратів для анестезії, навіть у найміцніших духом один звук бормашини може викликати почуття занепокоєння і страху. Є і група людей, на котрих, з тих чи інших причин, анестезія не впливає взагалі, але й для них знайшовся порятунок. В даний момент в стоматологічних клініках Великобританії проходять випробування нової маски для обличчя з охолоджуючим ефектом. Завдяки простому фізіологічному ефекту така маска здатна знижувати больові відчуття, а також володіє ще рядом переваг в порівнянні з «традиційними» методами.

В першу чергу, нова маска, завдяки тому що щільно облягає обличчя, через вплив холоду не тільки знижує чутливість, а й запобігає розвитку набряків, а також зменшує кровоточивість під час операцій на ротовій порожнині. Як відомо, видалення зубів викликає потужну імунну реакцію, кровоносні судини розширюються, що викликає кровотечі, синці і набряки. Іноді у пацієнтів виникає так званий тризм – спазм жувальної мускулатури, який не дозволятиме кілька днів нормально відкрити рот.

Маска накладається на все обличчя, залишаючи відкритими тільки очі, рот і ніс. До неї підключаються трубки, що подають холодну воду. Низька температура звужує кровоносні судини, обмежуючи приплив крові до пошкоджених зон і знижуючи запальні реакції, при цьому маска для обличчя забезпечує безперервну подачу холодної води до тих пір, поки в цьому існує потреба. Як показали дослідження, на даний момент за допомогою нової маски дійсно можливо значно знизити больові відчуття, а також післяопераційні ускладнення.

Схожі записи