Світовий рекорд швидкості в мережі інтернет 4G
Важливі новини 25.01.2017 Автор: DaydreamerGreen 2604

Світовий рекорд швидкості в мережі інтернет 4G

shvydkyi_internet1.jpg (100.83 Kb)

Увесь світ з нетерпінням чекає появи 5G-мереж, мереж бездротового зв'язку наступного покоління, що зможуть забезпечити справді запаморочливу швидкість обміну даними. Нагадаємо, що тестування 5G мереж планується вже скоро й в Україні. Але тим часом люди користуються існуючими 3G і 4G мережами, можливості яких вичерпані ще не до кінця. Це наочно продемонструвала фінська телекомунікаційна компанія Elisa, яка за допомогою декількох власних технологій і технологій, розроблених і реалізованих компанією Huawei, встановила новий світовий рекорд швидкості передачі даних в мережах 4G. Під час тесту, який проводився в лабораторних, тобто ідеальних умовах, швидкість передачі даних склала 1.9 гигабіт в секунду.

Elisa планує через певний час надавати клієнтам послуги підключення до мережі зі швидкістю до 1 Гб/сек.

Рекордна швидкість була отримана фахівцями компанії Elisa за допомогою ряду інноваційних алгоритмів, шляхом паралельної роботи на п'яти каналах, які використовують різні частоти, за рахунок використання технології 4x4 MIMO, яка визначає структуру радіоприймальних, передавальних пристроїв і антен, і технології 256 QAM, яка визначає модуляцію використовуваних радіосигналів. І цей випадок є першим в історії, коли весь перерахований набір технологій працював спільно з новітньою технологією Huawei LTE-Advanced Pro.

Встановлення нового рекорду швидкості обміну даними зовсім не означає, що клієнти компанії Elisa можуть очікувати надання їм послуг на такій швидкості. Вся справа полягає в тому, що під час рекордних тестів фахівці Elisa використовували можливості відразу п'яти різних діапазонів, 800, 900, 1800, 2100 і 2600 МГц. В реальності ж деякі з цих діапазонів зарезервовані для їх використання в мережах 2G і 3G. Однак, використання навіть в існуючих мережах інноваційних технологій компанії Huawei, дозволить користувачам відчути значну різницю швидкості.

---
Популярні дописи
Нові статті