Революційні електросамокати за $10 на тиждень: Unagi запускає підписку

samo55

Виробники транспорту, який має в основі електродвигун, намагаються зробити свою продукцію більш доступною. Оскільки суттєво здешевити транспорт, який не використовує рідке паливо, наразі складно, компанії використовують різні промоційні ходи.

samo4

Так, компанія Unagi запустила так звану приватну підписку на електричний самокат. До цього більшість послуг з оренди такого виду транспорту були побудовані за принципом відмови від вартості власності завдяки спільному їх використанню з іншими людьми.

Також читайте: Електрокари у Європі продають майже задарма

А ось підписка (оренда) на новий електричний самокат Unagi All-Access (повний доступ) може виявитись набагато цікавішою, особливо на фоні пандемії COVID-19, коли спільний доступ з невідомими людьми став суттєво менш привабливим. Це фактично спосіб отримати власний Unagi без будь-яких зобов’язань. Наразі ця послуга доступна лише для клієнтів у Нью-Йорку та Лос-Анджелесі. Але її планують запустити і на інших ринках, коли зберуть відгуки клієнтів для вдосконалення роботи послуги.

Наприклад ультрасучасний електросамокат Unagi Model One, який коштує понад 1000$, за умови підписки може обійтись лише $39 щомісячно або $34 на місяць, якщо платити одразу за рік. Це виходить менше $10 на тиждень.

Також читайте: Випустили супердешевий електроскутер

Покупець при цьому отримує особистий електросамокат Unagi, який обіцяють доставити до дверей упродовж доби. Ви можете користуватись ним скільки захочете за умови постійного продовження підписки. А якщо самокат вам уже не потрібен, то представник Unagi просто його забирає і з цього моменту припиняється підписка.

samo5

Якщо у скутера виникли несправності, представник Unagi має з’явитись за ті ж 24 години, щоб полагодити.

Крім цього у вартість переплати входить страхування – у разі викрадення електросамоката фірма замінює його або фіксує з франшизою у розмірі $85.

“Unagi All-Access – це міська свобода за смішно привабливою ціною”, – кажуть у компанії.

Схожі записи