Електрокари у Європі продають майже задарма

zoe

Сьогодні покупці автомобілів у Європі можуть придбати абсолютно новий електромобіль за меншу ціну, ніж типова вартість мобільного телефону. Завдяки щедрим державним субсидіям деякі навіть є безкоштовними.

Через пандемію коронавірусу та введені карантинні обмеження промисловість, у тому числі автоіндустрія, переживають не найкращі часи. Продажі у Європі відновлюються повільніше в Європі, ніж у Китаї чи Північній Америці. Саме тому держави під тиском виробників дотують індустрію.

Також читайте: Випустили супердешевий електроскутер

Так, найбільші субсидії запроваджені у двох найбільших ринках легкових автомобілів у регіоні – Німеччині та Франції. Це сталось після того, як їхні національні уряди посилили стимули для електромобілів, щоб стимулювати попит.

Така державна підтримка дозволила німецькому автодилеру Autohaus Koenig (дилерська мережа з понад 50 місцями по усій Німеччині) рекламувати договір оренди для електромобіля Renault Zoe, що повністю покривається субсидіями. І це за мінімальні щомісячні платежі і з нульовим першим внеском.

screenshot00

Щомісячний платіж при цьому складає всього 69 євро, а після трьох років дії угоди користувач отримує можливість викупити автомобіль, витративши на нього в сумі лише 12 999 євро при тому, що машина коштує 27 675 євро.

Ось роз’яснення, правда, німецькою:

За 20 днів з часу розміщення пропозиції у мережі приблизно 3 тисячі людей звернулися за запитом і близько 300 підписали контракти.

Також читайте: В Україні суттєво зріс попит на електромобілі: топ-5 найпопулярніших

Керівник відділу продажів електромобілів у Берліні Вольфганг Хубер навіть радісно вигукнув: «Якби у нас було більше торгового персоналу, ми би продали ще більше».

Фактично коронавірусна криза дала суттєвий поштовх для розвитку індустрії електромобілів.

Схожі записи