Випустили супердешевий електроскутер

ninebot2

Компанія Xiaomi, яка стала відомою завдяки своїм дешевим смартфонам, поступово просувається і в інших напрямках виробництва доступної техніки.

Нещодавно компанія Ninebot, якою володіє Xiaomi, показала свій новий електроскутер – модель Ninebot C30. Його вартість – 428 доларів.

Також читайте: В Україні суттєво зріс попит на електромобілі: топ-5 найпопулярніших

Зокрема, після запуску Ninebot No. 9 Kart Pro і дитячого електричного велосипеда Ninebot E8 був представлений електричний скутер Ninebot C30, призначений для дорослої аудиторії.

bezymyannyj-3

Цей електроскутер увійшов до лінійки, до якої належать також не дуже дорогі Ninebot C40, C60 та C80 – 571, 714 і 857 доларів відповідно.

Детальні характеристики скутера Ninebot C30 поки не оприлюднені, та кажуть, що він не надто відрізняється від моделі Ninebot C40 (No. 9 Electric Bicycle C40).

ninebot3

У передній частині скутера виділяється величезна світлодіодна фара, а на панелі приладів розташований дисплей, на якому можна переглядати параметри пристрою. Він обладнаний електромотором на 400 Вт і акумулятором, що забезпечує запас ходу до 35 кілометрів. Максимальна швидкість моделі – 25 км/год.

Хоча він має форму звичайного скутера, та є функціональні педалі, тож ви можете розширити діапазон акумулятора, наскільки ваші ноги можуть крутити.

Наразі C30 доступний лише в Китаї, але це було б не дивно, якби Ninebot вивів його і на інші ринки.

Також читайте: Як вимкнути рекламу на смартфонах Xiaomi

Має підтримку NFC для розблокування – система блокування вбудована в заднє колесо і смартфон повинен мати доступ до пристрою.

Наголошується, що усі ці моделі не потребують реєстрації транспортного засобу для використання, а також для керування ними не потрібно водійське посвідчення.

Схожі записи