Як вимкнути рекламу на смартфонах Xiaomi

Як вимкнути рекламу на смартфонах Xiaomi

disable-ads.png (112.59 Kb)

Компанія XIAOMI стала всесвітньо відома завдяки своїм бюджетним смартфонам, однак прошивка MIUI просто переповнена рекламою. Саме завдяки цій рекламі компанія і компенсовує собі втрати від дешевих телефонів.

Рекламою просякнуті практично усі системні налаштування і застосунки MIUI. Компанія неодноразово обіцяла максимально прибрати усілякі рекламні рекомендації і спливаючі вікна, та смартфони у XIAOMI виходить робити швидше, аніж забирати рекламний спам. Усе ж є способи, як вручну позбутись нав'язливої реклами.

Перед тим, як перейдемо до усунення реклами з оболонки MIUI крок за кроком, ось вам маленьке ноу-хау – у налаштуваннях фактично усіх додатків є в тому чи іншому вигляді пункт «Рекомендації», от саме його потрібно вимкнути. Бо під так званими «рекомендаціями» і ховається нав’язливий рекламний спам.

Також читайте: Як прискорити повільний смартфон

Покажемо, як прибрати набридливу рекламу на прикладі останньої прошивки – MIUI 11. У старіших версіях оболонки пункти меню можуть називатися трохи інакше, але загальний принцип аналогічний.

1. Вимикаємо рекламу у налаштуваннях MIUI

За рекламу у налаштуваннях операційної системи відповідає служба MSA (MIUI System Ads). Її потрібно вимкнути першою.

Знаходимо її за таким шляхом «Налаштування» – «Паролі та безпека» – «Надання та відкликання дозволів». У переліку служб знайдіть MSA і деактивуйте перемикач навпроти нього. З’явиться діалогове вікно-підтвердження, у якому потрібно вибрати «Відкликати». З першого разу може видати помилку.

spam1.jpg (72.78 Kb)

Далі вимикаємо «персональну рекламу» у меню «Конфіденційність» - «Рекламні сервіси» - «Персональна реклама» та вимкніть відповідний сервіс.

spam2.jpg (73.65 Kb)

2. Деактивовуємо банери у системних додатках

Далі вимикаємо рекламні рекомендації у системних додатках.

У додатку «Mi Music» та «MiPlay Video» заходимо в налаштування і прибираємо галочку з пункту «Отримувати рекомендації». Аналогічну операцію виконуємо у додатках «Провідник», «Браузер», «Безпека», «Очищення», «Теми», «Папки», «Завантаження».

spam6.jpg (52.75 Kb)

Щодо «Папок»,то треба зайти у будь-яку теку і клікнути її назву. У меню редагування деактивуйте «рекомендації», якщо вони увімкнені.

spam33.jpg (87.38 Kb)

Щоб закріпити ефект потрібно видалити кеш та перезавантажити смартфон.

Завдяки цим крокам вдасться видалити майже усю рекламу.

Також читайте: Дізнайтесь усе про свій смартфон. Секретні коди

Та кожен встановлений вами додаток також міститиме рекламу. У налаштуваннях кожної такої програми можна також внести відповідні зміни.

3. Блокуємо рекламу у Play Market

Кожного разу, як ви щось завантажуєте, то вам також набридають рекламою.

Після того як встановлюється додаток, автоматично запускається нібито перевірка на віруси, хоча усі додатки у Play Market уже перевірені на віруси. Xiaomi робить це навмисне, щоб під приводом перевірки вірусів вам втюхати чергову рекламу.

От спробуємо встановити додаток погоди і бачимо, що вискакує реклама.

spam44.jpg (45.55 Kb)

Щоб прибрати її, у правому верхньому куті натискаємо зірочку.

Тут ми деактивовуємо одразу дві опції «Отримувати рекомендації» та «Перевірять програми, завантажені із Play Маркета». spam55.jpg (102.53 Kb)Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!