Цілий день по місту на одному заряді: переваги покупки електросамоката Ninebot

З настанням теплої пори року пожвавішали любителі катання на електросамокатах. Цей вид індивідуального транспорту дуже популярний в Україні. Причому його купують не лише для розваг. Багато хто полюбляє їздити на електросамокаті у справах, на роботу чи лекції, адже в умовах сучасного міста значно легше долати перешкоди та оминати дорожні корки саме на такому маневреному та легкому засобі пересування.

Ninebot Segway: чи не найкращі електросамокати в Україні

Якщо вам набридли дорожні пробки, постійний ріст цін на бензин, або втомилися від штовханини та тисняви в громадському транспорті, варто розглянути альтернативні засоби пересування містом. Якщо вибираєте самокат Ninebot, можете на власному прикладі переконатися у його суцільних перевагах:

  • відома компанія, спеціалісти якої знаються на проєктуванні та виробництві ідеальних видів транспорту для пересування в умовах сучасних міст;
  • широкий асортиментний ряд – в каталозі ви знайдете електросамокати Ninebot для дітей, підлітків, дорослих людей;
  • можливість купити електросамокат, який повною мірою відповідатиме вашим потребам – для подорожей на малі чи великі дистанції, для пересування по облаштованих дорогах чи в умовах бездоріжжя;
  • потужні двигуни типу мотор-колесо, що знаходяться в герметичній оболонці та захищені від пошкоджень під час мандрівок;
  • ефективні системи гальм та амортизації, завдяки чому людина може подорожувати на електросамокаті, не відчуваючи кожну яму чи дорожню нерівність.

Покупці оцінили також широкий ціновий діапазон, що дозволяє усім охочим вибрати самокат Ninebot під конкретні потреби та фінансові можливості. В Україні замовити самокати цього виробника можна в онлайн-режимі на сайті офіційного дилера. Вам запропонують тривалу розстрочку та професійне гарантійне обслуговування.

За якими критеріями вибирають електросамокати для міста

В Україні є багато різних населених пунктів. В найбільших мегаполісах типу Києва, Одеси, Харкова чи Дніпра досить великі відстані, які доводиться долати щодня, аби потрапити на роботу чи лекції. В такому разі рекомендуємо вибирати самокат Ninebot з містким акумулятором, який забезпечить запас ходу на одному заряді принаймні 40-50 кілометрів. 

Найкращим варіантом для великих міст стане модель Ninebot F2 Plus E. Її характеристики:

  • відстань на одному заряді батареї – до 55 км;
  • розрахована на вагу до 120 кг;
  • електричний двигун 400 Вт, що може долати кут нахилу до 20 градусів;
  • великі 10-дюймові пневматичні шини для впевненого пересування різними поверхнями;
  • сумісність зі смартфонами на Android та iOS для дистанційного контролю та керування.

Ціна цього електросамоката Ninebot в магазині дилера складає 26 тисяч гривень. Він дуже швидко окупиться, адже вам не доведеться сплачувати за проїзд в громадському транспорті. 

Мешканцям невеликих обласних чи районних центрів України можна порадити дешевші моделі, наприклад Ninebot E2 Plus E, які розраховані на пробіг до 20 км на одному заряді й на максимально допустиму вагу до 90-100 кг. Компанія пропонує також широкий вибір самокатів для дітей та підлітків за ще більш привабливими цінами від 7000 гривень.

Схожі записи