правила гри в мафію

Правила гри в Мафію

Ви зустрілись з компанією друзів вдома або в якомусь закладі. І тут постає питання: як насичено провести вечір? Обов’язково серед присутніх знайдеться людина, яка запропонує пограти в усім відому Мафію. Втім, чи дійсно всім відому? Є ті, хто чув про неї, однак достеменно не знає тонкощів цієї забави. Саме тому, щоб в будь-якій компанії ви були на коні і не впали обличчям в бруд, ловіть правила гри в Мафію. And let the game start!

Головні герої Мафії

Варто розпочати з того, що існує безліч варіацій гри в Мафію. Як наслідок, в різних компаніях ви можете почути різні бачення переліку персонажів та тонкощів гри. Оскільки охопити всі варіації майже неможливо, пропонуємо вам варіант класичної Мафії.

Цікавий інсайт для вас: існує більше 200 можливих ролей! Більше 200, КАРЛ!

Мінімальна кількість гравців — 7 людей. Відповідно, чим більше людей, тим більше ролей додається.

Ролі:

  • Мирні жителі — становлять більшість (чим більше гравців, тим більше мирних), їхня мета — викрити всіх мафіозі.
  • Мафіозі — 2-3 особи, їхня мета — таємно вбивати мирних жителів, не дати розкрити свою роль.
  • Шериф — 1 особа, мета — захищати мирних жителів і знаходити мафіозі.
  • Лікар — 1 особа, мета — рятувати вбитих мирних жителів.

Правила гри в мафію

Розподіл ролей. Гравцям роздаються картки, завдяки яким визначаються ролі. Використовувати для цього можна звичайні гральні карти.

Король — шериф;

Дама — лікар;

Тузи — мафія;

Карти від 2 до 10 — мирні.

Якщо у вас супер-пупер крута компанія, яка хоче грати більш солідно, то можете придбати карткову гру Мафія. В ній чітко прописані ролі, тож вам не доведеться тримати в голові за якого персонажа відповідає та, чи інша карта.

Концепція гри: є місто, де живуть мирні, шериф, лікар та мафіозі. Мафіозі прагнуть вбити якомога більше людей, залишившись невідомими. Інші гравці намагаються розкрити мафію.

  1. Перша ніч. Коли місто засинає, прокидається мафія. В цьому раунді вони нікого не вбивають, а лише знайомляться між собою.
  2. Перший день. Починається спека, оскільки гравці обговорюють, хто з них — мафіозі. Учасники ставлять одне одному запитання і дивляться на реакцію. Після цього висувається кандидатура ймовірної мафії та відбувається голосування. Той, за кого проголосувала більшість, вибуває з гри.
  3. Друга ніч. Місто засинає і прокидаються мафіозі. Їхнє завдання — обрати жертву для вбивства. Мафія засинає, і оповідач пробуджує лікаря. Його задача — обрати гравця для того, щоб вилікувати, і знову засинає. І насамкінець прокидається шериф, і обирає людину, щоб перевірити її особу.

    (До речі, маємо для вас лайфхак: для того, щоб по звукам не розпізнати, де саме за столом сидять мафіозі, лікар або шериф, гучно вмикайте музику. Таким чином гра буде чесною, і скрип підлоги або якийсь інший шум не розкриють особи гравців).
  4. Другий день. Місто прокидається, і починається обговорення. Оповідач повідомляє, кого вбили та врятували вночі. Відбувається обговорення, і гравці голосують проти мафії. Гра триває доти, доки мафіозі або мирні не будуть переможені.

    Важливий момент: персонажі яких вбиває мафія, або ж вони вибувають після голосування інших гравців, не можуть розкривати свою роль до кінця гри. Натомість вони мають право спостерігати за перебігом гри як вдень, так і вночі.

Ось за таким принципом відбувається гра. Якщо вам здається, що це занадто просто та нецікаво, то просто зіграйте в Мафію хоча б раз. Повірте, на момент гри всі учасники забувають про свої дружні/сімейні зв’язки, і починають справжню війну між собою. Нехай голодні ігри розпочнуться (ВХАХВХАХВ)!

Схожі записи