Шкала сексуальності від People. Перемагають майже завжди актори
Розваги і мистецтво, ТОП 11.11.2018 Автор: Сергій Кириченко 1868

Шкала сексуальності від People. Перемагають майже завжди актори

elba.jpg (145.84 Kb)

Цього тижня легендарний журнал People назвав нового переможця своєї щорічної премії Sexiest Man Alive. Найбільш привабливим чоловіком в світі на думку експертів став актор Ідріс Ельба. Те, що перемогла зірка Голівуду– не дивина. За всю 34-річну історію титулу лише чотири рази на сексуальність акторів зазіхнули представники інших сфер.

Серед живих

gibson.jpg (112.23 Kb)

Нагорода вперше була присуджена журналом People в 1985 році. На той момент у неї не було якоїсь ексклюзивної назви. Було лише формулювання «найсексуальніший чоловік». Першим переможцем став Мел Гібсон. І коли про це було оголошено, хтось з присутніх вигукнув: «він найсексуальніший серед живих». Фраза не лишилася непоміченою – і в офіційній назві з’явилося слово «alive».

Вікові смаки

До речі, Гібсон – не лише перший переможець, але й один з трьох наймолодших лауреатів за історії. Йому на той момент було 29. До 30-річного віку переможну сексуальність проявили ще Том Круз та Джон Кеннеді-молодший. Але все це було в перші 6 років існування нагороди. Нині дещо інші смаки – останні 4 переможці мали 40 років чи більше. Тому ж Ідрісу Ельбі вже 46. Схоже, пік сексуальності змістився.

seanconnery.jpg (65.44 Kb)

А загалом в списку переможців були навіть ті, кому за 50. Таких четверо: Річард Гір, Нік Нолті, Гарісон Форд та Шон Коннері, якому на момент нагородження виповнилося 59.

Двічі чемпіони

clooney.jpg (204.74 Kb)

Річард Гір присутній в ще одному списку лідерів. За 34 роки існування Sexiest Man Alive лише чотирьом чоловікам вдавалося перемагати двічі. Серед тих, хто зберігав сексуальність протягом кількох років – Бред Пітт, Джонні Депп, Річард Гір та Джордж Клуні. Останній максимально довго тримався на піку. Вперше виграв в 36 років, а закріпив успіх в 45.

Не актори

На сьогодні з 34 чоловіків-переможців 30 – актори. Посунути представників цієї професії вдалося лише чотирьом людям. В 1988 трюк вдався сину колишнього президента США Джону Кеннеді-молодшому. Юристу вистачило 6-хвилинної промови на з’їзді Демократичної партії, аби закохати в себе публіку.

backham_shelton.jpg (247.19 Kb)

Потім на довгі 25 років сексуальний олімп зірки Голівуду зайдам не віддавали. Але, починаючи з 2013-го настав паритет: по три титули у акторів і не-акторів. Серед останніх: співак, фронтмен гурту Maroon 5 Адам Левін, кантрі-виконавець Блейк Шелтон та колишній футболіст, а нині модель Девід Бекхем.

Несподівані рішення

В історії нагороди було й кілька нестандартних рішень. Так в 1993 році єдиний досі раз серед переможців опинилася жінка. Ні-ні, жодних операції зі зміни статі. Просто організатори вирішили спробувати визначати найсексуальнішу пару. Вибір зупинили на Річарді Гірі, в кар’єрі якого на той період випало чимало ролей героїв-коханців, та моделі Сінді Кроуфорд.

gere_crawford.jpg (284.46 Kb)

Наступного року переможця не було взагалі. І лише 21 рік потому в People схаменулися і заднім числом обрали найсексуальнішого чоловіка. Реальних претендентів було троє: Г’ю Грант, Джим Керрі та Кіану Рівз. Переміг останній. Мабуть, за роль у фільмі «Швидкість».

---
Популярні дописи
Нові статті