Шкала сексуальності від People. Перемагають майже завжди актори

elba

Цього тижня легендарний журнал People назвав нового переможця своєї щорічної премії Sexiest Man Alive. Найбільш привабливим чоловіком в світі на думку експертів став актор Ідріс Ельба. Те, що перемогла зірка Голівуду– не дивина. За всю 34-річну історію титулу лише чотири рази на сексуальність акторів зазіхнули представники інших сфер.

Серед живих

gibson

Нагорода вперше була присуджена журналом People в 1985 році. На той момент у неї не було якоїсь ексклюзивної назви. Було лише формулювання «найсексуальніший чоловік». Першим переможцем став Мел Гібсон. І коли про це було оголошено, хтось з присутніх вигукнув: «він найсексуальніший серед живих». Фраза не лишилася непоміченою – і в офіційній назві з’явилося слово «alive».

Вікові смаки

До речі, Гібсон – не лише перший переможець, але й один з трьох наймолодших лауреатів за історії. Йому на той момент було 29. До 30-річного віку переможну сексуальність проявили ще Том Круз та Джон Кеннеді-молодший. Але все це було в перші 6 років існування нагороди. Нині дещо інші смаки – останні 4 переможці мали 40 років чи більше. Тому ж Ідрісу Ельбі вже 46. Схоже, пік сексуальності змістився.

seanconnery

А загалом в списку переможців були навіть ті, кому за 50. Таких четверо: Річард Гір, Нік Нолті, Гарісон Форд та Шон Коннері, якому на момент нагородження виповнилося 59.

Двічі чемпіони

clooney

Річард Гір присутній в ще одному списку лідерів. За 34 роки існування Sexiest Man Alive лише чотирьом чоловікам вдавалося перемагати двічі. Серед тих, хто зберігав сексуальність протягом кількох років – Бред Пітт, Джонні Депп, Річард Гір та Джордж Клуні. Останній максимально довго тримався на піку. Вперше виграв в 36 років, а закріпив успіх в 45.

Не актори

На сьогодні з 34 чоловіків-переможців 30 – актори. Посунути представників цієї професії вдалося лише чотирьом людям. В 1988 трюк вдався сину колишнього президента США Джону Кеннеді-молодшому. Юристу вистачило 6-хвилинної промови на з’їзді Демократичної партії, аби закохати в себе публіку.

backham_shelton

Потім на довгі 25 років сексуальний олімп зірки Голівуду зайдам не віддавали. Але, починаючи з 2013-го настав паритет: по три титули у акторів і не-акторів. Серед останніх: співак, фронтмен гурту Maroon 5 Адам Левін, кантрі-виконавець Блейк Шелтон та колишній футболіст, а нині модель Девід Бекхем.

Несподівані рішення

В історії нагороди було й кілька нестандартних рішень. Так в 1993 році єдиний досі раз серед переможців опинилася жінка. Ні-ні, жодних операції зі зміни статі. Просто організатори вирішили спробувати визначати найсексуальнішу пару. Вибір зупинили на Річарді Гірі, в кар’єрі якого на той період випало чимало ролей героїв-коханців, та моделі Сінді Кроуфорд.

gere_crawford

Наступного року переможця не було взагалі. І лише 21 рік потому в People схаменулися і заднім числом обрали найсексуальнішого чоловіка. Реальних претендентів було троє: Г’ю Грант, Джим Керрі та Кіану Рівз. Переміг останній. Мабуть, за роль у фільмі «Швидкість».

Схожі записи