Що таке біржа криптовалют?

bitcoin

Ринок криптовалют постійно зростає та розвивається, з’являються нові інструменти, методики та стратегії для розвитку, тому на плечі навіть найдосвідченішого трейдера покладається потреба у виборі відповідної біржі. Будь-яка криптовалютна біржа має свій принцип роботи, алгоритм реєстрації та верифікації, криптовалютні пари для співпраці тощо. Але попередньо потрібно врахувати, що ефективність торгівлі залежить не тільки від платформи, але ще від досвіду інструментів, матеріалів та інших напрацювань, що використовуються. І тому потрібно заздалегідь зрозуміти, що таке біржа криптовалют, які є напрацювання та технології, чим характеризується функціонал і так далі.

Що таке криптовалютна біржа?

Насамперед, біржа криптовалют – це платформа, яка використовується для обміну цифрових активів різних форматів, виконуючи торгові операції швидко та продумано. Обов’язково враховується принцип обороту грошей, наприклад, можливість заміни однієї крипти іншу чи фіатні гроші.

Криптовалюти відрізняються високим рівнем волатильності в порівнянні з фіатними засобами, тому курс дуже нестабільний і вимагає постійного контролю, щоб уникнути незручностей фінансового та загального технічного плану. Більше того, є низка специфічних особливостей та правил для контролю ціни, використовуючи технічний аналіз, математичні розрахунки та інші інструменти. Усі такі дані має надавати криптовалютна біржа, щоб формувалася раціональність та вигода роботи. Це ще потрібно для зручного трейдингу, застосовуючи різні стратегії та загальні методики.

На даний момент розуміння, що таке біржа дозволяє розширити можливості ведення криптовалютної торгівлі та будь-яких операцій. Додатково слід врахувати і те, що біржа зі свого боку виступає гарантом виконання угод відповідно до фінансових принципів.

Різновиди торгових майданчиків

Враховуючи великий попит на послуги криптовалютних бірж, надаються різні формати платформи в залежності від функціональності, вбудованих інструментів, робочих параметрів та інших напрацювань. Якщо розглядати види бірж, це централізована і децентралізована система. Індивідуальність, технічне оснащення, а також особлива функціональність – це основні характеристики, тому потрібно врахувати ряд параметрів.

Централізовані біржі

Будь-яка централізована українська біржа криптовалют проводить фінансові операції за рахунок застосування послуг третьої сторони. Адміністрація несе повну відповідальність за те, що всі угоди будуть виконані безпечно, якісно та технічно справно.

Блокчейн несе відповідальність за контроль фінансових операцій, але при цьому система не контролює всієї платформи, тому додатково потрібне підтвердження особистості за рахунок того, щоб сформувати повноцінний захист особистої інформації. Процедура KYC вважається основним рішенням для того, щоб запобігти розкраданню особистої інформації третіми особами.

Для підтримки функціональності забезпечується окреме адміністрування, контроль усіх користувачів та їх особиста інформація для максимально захищеного співробітництва. Це і вважається однією з важливих переваг централізованої криптовалютної біржі відповідно до низки правил.

Децентралізовані біржі

Децентралізована біржа це платформа, яка має багато подібностей із централізованою платформою, але при цьому не потрібно залучати сторонніх осіб для того, щоб проводити фінансові операції. Усі фінансові угоди проводяться відповідно до норм безпеки, а саме безпосередньо між продавцем та покупцем.

Для зберігання грошей використовується окремий блок на платформі, який має підвищений рівень безпеки та технічного контролю.

Ще однією відмінністю децентралізованої платформи вважається те, що немає гострої потреби у верифікації, але це підвищує ризики зіткнутися з шахраями, тому потрібно правильно вивчити певні особливості.

Правильне та уважне ставлення до використання децентралізованої біржі дозволяє отримати технічні особливості для ведення не лише інвестиційної, а й активної торгової діяльності.

Правила роботи на криптобіржі

При виборі біржі враховується низка особливостей, але важливо звертати увагу на певні правила ведення торгівлі:

 1. 1. Не можна торгувати останніми грошима, оскільки це може призвести до фінансових проблем у разі програшу.

 2. 2. Не можна ризикувати та ставити всі гроші на кін.

 3. 3. Обов’язково потрібно проводити ретельний аналіз самостійно, а не лише покладатися на думку експертів, оскільки є низка правил індивідуального спостереження.

 4. 4. Потрібно перевіряти всі прийняті рішення та постійно аналізувати результат від їх використання на практиці.

Правильне та уважне вивчення принципу роботи на криптовалютній біржі дозволяє отримати масу особливостей у вирішенні своїх фінансових проблем. І тому як основа успішної роботи лежить попереднє вивчення всієї вступної інформації.

Параметри криптовалютних бірж

На сучасному ринку криптовалют є кілька форматів бірж з індивідуальними особливостями ведення роботи, але важливо пам’ятати, що навіть найякісніші та професійні біржі класифікуються за наступними параметрами:

 1. 1. При формуванні рейтингу бірж обов’язково враховується як популярність, а й попит міжнародному ринку.

 2. 2. Добовий обсяг торгів, від якого залежить загальний оборот коштів, оперативність здійснення торгових операцій та інші фінансові параметри.

 3. 3. Надійність, безпека та конфіденційність за рахунок спеціальних систем шифрування.

 4. 4. Мовна підтримка, завдяки якій кожен користувач зможе отримати рекомендації, що цікавлять, у зручній формі спілкування.

 5. 5. Зручність для новачків, оскільки простий інтерфейс та зручний функціонал – це головні переваги.

Це основні параметри криптовалютних бірж, тому потрібно уважно врахувати основні рекомендації фахівців та свої навички у виборі формату платформи.

Особливості біржі WhiteBIT

Для новачків та професіоналів криптовалютна біржа WhiteBIT вважається найкращим рішенням, оскільки платформа працює на основі інноваційних технологій, відзначається активний розвиток у трейдингу. Додатково враховується високий рівень безпеки, великий вибір інструментів, а також простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Для старту роботи достатньо пройти реєстрацію та верифікацію профілю, дотримуючись усіх наступних рекомендацій для повноцінного виконання торгових процесів. Додатково на біржі можна придбати WBT токен, який вважається внутрішньою валютою, що має широкі можливості розвитку, тому не зайвим буде врахувати індивідуальні особливості валюти.

Критерії вибору криватовалютної біржі

Для того, щоб трейдинг криптовалют був фінансово успішним та приніс відповідний успіх, потрібно обов’язково звернути увагу на вибір біржі, яка має гарну репутацію, повноцінно виконує свої домовленості, а також постійно працює над особистим розвитком. Серед основних параметрів вибору криптовалютної біржі варто виділити такі параметри:

 1. 1. Фінансовий обіг. Обов’язково враховується фінансовий оборот протягом доби, оскільки він показує ймовірний відсоток заробітку. Що більше кількість скоєних операцій, то більше вписувалося прибуток підприємства у межах проведення торгових угод.

 2. 2. Способи виведення коштів та поповнення рахунку. Потрібно заздалегідь проаналізувати всі способи поповнення рахунку та зняття прибутку, оскільки від цього залежить загальна зручність використання платформи. Перевірені та безпечні біржі надають кілька варіантів систем для роботи з фінансами.

 3. 3. Доступні криптовалютні пари для роботи. Якщо надається багато криптовалютних пар, то забезпечується достатньо можливостей для того, щоб заробити гроші. Але при цьому враховується ліквідність усіх валют.

 4. 4. Верифікація та перевірка безпеки. Обов’язковою умовою вважається попередня верифікація відповідно до встановлених правил, оскільки від цього залежить можливість здійснювати фінансові операції у повноцінному обсязі.

Додатково потрібно врахувати рейтинг криптовалютних бірж, оскільки саме так формується вигода та раціональність співробітництва відповідно до встановлених параметрів.

Правильне вивчення варіантів криптовалютних бірж надає широкі можливості для того, щоб вигідно проводити торгові операції будь-якого характеру відповідно до низки наявних особливостей.

Схожі записи