Як створити своє унікальне емоджі?

emoji

Для інтернет-користувачів стала доступною нова розвага. Вони можуть створити нове емоджі!

Що таке емоджі?

Це різновид контенту в соцмережах/форумах та мобільних додатках для спілкування (якщо у смартфоні є клавіатура Gboard). Їх вводять поряд з текстом та підсилюють емоційність повідомлень, надають їм візуального розмаїття. Це пікограми, що позначають кілька категорій найчастіших у спілкуванні об’єктів: емоції, жести, людина та її ролі/професії у житті, тварини/рослини/нежива природа/, місцевості та подорожі, напої та їжа, події і активності, речі у побуті, символи, прапори.

У більшості соцмереж цей перелік наборів однаковий. Відрізняються лише трішки за кольористикою, пропорціями/розмірами та можливістю вибирати колір шкіри в емоджі з людьми.

Як створити власне емоджі?

 1. 1. Зайдіть у пошуковик Google.

 2. 2. Введіть англійською Emoji Kitchen. На екрані з’явиться панель з різними емоджі. Клацніть на кнопку “Вчимося готувати”. Якщо у вас ґуґл англомовний, тоді “Get cooking”

 3. learn_to_emoji
 4. 3. З’явиться панель, схожа на приклад додавання. Під нею кільканадцять рядів емоджі, Щоправда, це не усі, що доступні людству, а частина з наборів емоції, тварини/рослини, їжа, побутові речі.

 5. exempl
 6. 4. Оберіть одне з них, – воно опиниться у верхньому меню. Тоді оберіть друге, з яким ви поєднаєте перше і вони схрестяться у новому емоджі, що з’явиться у піктограмі після знаку рівності.

  Додавати можна тільки два емоджі.
 7. 5. Готове емоджі можна скопіювати у буфер обміну (пам’ять ґаджета) і скачати як файл.

  Щоб скопіювати, достатньо клацнути на піктограму під створеним емоджі. Щоб скачати, слід навести на нього курсор і клацнути праву клавішу миші, – з’явиться контексне меню, де обрати “Зберегти зображення як…” Ви отримаєте png-файл розміром 534х534 пікселі.

Щоб сторвити нове емоджі, клацніть “Очистити все” і можете повторити міксування з новими варіаціями.

Не перестарайтесь, адже у світі вже констатують страх від емоджі!

Схожі записи