Лайки у Facebook більше не діють?

Лайки у Facebook більше не діють?

like.jpg (292.38 Kb)

Значна частина користувачів Facebook помітила, що на їх пости почали рідше реагувати друзі.

Користувачі українського сегменту соцмережі підозрюють, що причина у тому, що вони просто рідше почали з’являтись у стрічці.

Щоб перевірити, чи справді це так, користувачі масово постять приблизно наступне:

«Фейсбук змінив правила! У Фейсбуці у мене стоп'ятсот друзів, однак я не бачу публікацій багатьох з вас. Виявляється, це тому що просто лайки вже не працюють. Фейсбук працює через певні алгоритми. Тобто я бачу одних і тих же друзів в своїй стрічці новин і ви також бачите одних і тих же людей. Зараз я зроблю простий тест з вашою допомогою. Якщо ви бачите мене, будь ласка, залиште коментар під цим постом. Чим більше у вас взаємодії з людьми, тим більше друзів з'являтиметься у вашій стрічці новин. В іншому випадку вам видно пости лише тих, з ким ви спілкувалися останні кілька днів».

Такий спосіб справді діє, щоб підняти цей конкретний пост, а також щоб підняти популярність певного аккаунта.

Залишаються різні варіанти, щоб бачити дописи певних людей і не губити їх. Можна додати їх до списку близьких друзів, або ж частіше їх коментувати.

Зазначимо, що Facebook справді анонсував певну зміну алгоритму ранжування постів.

Також читайте: Цукерберг заявив про зміни у Facebook і втратив мільярди

Раніше творець соцмережі Марк Цукерберг заявив, що у 2018 році компанія Facebook зосередиться не просто на розвагах, а на корисності для людей і суспільства.

«Ми робимо це, заохочуючи значущі зв'язки між людьми, а не пасивне споживання контенту. Уже минулого кварталу ми внесли зміни, щоб показувати менше вірусних відеороликів, аби переконатися, що часу людей не витрачено даремно», – написав він.

Цукерберг підкреслив, що зміни в політиці компанії розраховані на довгострокову перспективу: «Загалом ми внесли зміни, які скоротили затрати часу на Facebook приблизно на 50 млн годин кожного дня. Зосередивши увагу на суттєвих зв'язках, наше співтовариство та бізнес стануть сильнішими в довгостроковій перспективі».

Також читайте: Чергове введення «Facebook»: у стрічці буде більше місцевих новин

Разом з тим стверджувати, що лайки взагалі не враховуються, не можна. Якщо ви вподобуєте чиїсь пости, то наступні їх дописи у вашій стрічці новин з'являтимуться частіше.

Якщо ви хочете бачите публікації сайту Цікавоінфо, то вподобайте нашу сторінку у Facebook, натисніть вкладку «Відстежується» та оберіть пункт «бачити на початку». cikavooo.jpg (95.05 Kb) Ми зі своєї сторони спробуємо робити справді цікавий для читачів контент.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!