Вийшов кліп на головний саундтрек мультфільму «Викрадена принцеса» (ВІДЕО)

vikradena_princesa11

У День всіх закоханих відбувся офіційний реліз кліпу «До зірок» на головну пісню українського мультфільму «Викрадена принцеса» (Animagrad, FILM.UA Group), прем’єра якого відбудеться 7 березня цього року.

Трек виконали солісти гурту «Время и Стекло» – Олексій Завгородній (Позитив) і Надя Дорофєєва, які озвучили головних героїв мультфільму, Руслана і Мілу. Пісня «До зірок» стала першим україномовним треком у виконанні групи.

Також читайте: Вийшов трейлер українського мультфільму «Викрадена принцеса»

У мультфільмі Руслан і Людмила вперше зустрічаються на околиці київської Троєщини, де Руслан виручає принцесу з біди. Міла раніше ніколи не покидала княжого палацу, і вперше стикається з реальним світом, який одночасно лякає та зачаровує її. Руслан і Міла подорожують нічним Києвом, розповідають один одному про заповітні мрії і, нарешті, закохуються, – і саме в цей ключовий момент мультфільму звучить пісня «До зірок».

Романтична і казкова композиція дала змогу солістам гурту «Время и Стекло» приміряти на себе нові, нетипові для них образи. Позитив вперше озвучив героя мультфільму і спромігся вжитись у близьку по духу роль:

vikradena_princesa22

«Ще на самому початку процесу дубляжу мені сказали: «Як тобі пасує цей персонаж, а йому твій голос! Насправді, як і в Руслані, в мені уживаються романтик і розбишака. Пісня й кліп цікаві, зовсім не в тому стилі, в якому я зазвичай працюю – і це класний досвід!», – розповів Олексій Завгородній.

«У кліпі «До зірок» ми не зовсім у своїх образах, – ділилася враженнями після зйомок Надя, – зазвичай ми любимо «фан», а тут – дуже «класичний» стиль, який, на мою думку, нам личить. Я відчуваю себе справжньою принцесою! І мені дуже подобається образ Позитива. Через сім років існування групи, я подивилася на нього якось по-особливому. Впевнена, що багато прихильниць будуть приємно вражені».

Також читайте: Український мультик «Викрадена принцеса» покажуть у десятках країн (ВІДЕО)

Для створення головної пісні анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» був підключений цілий пул професіоналів українського шоу-бізнесу. Аранжування до композиції створив сербський музикант, клавішник групи «Океан Ельзи» Мілош Єлич. Інструментальну частину виконали музиканти оркестру «Віртуози Києва» – одного з найбільш затребуваних колективів України, який тільки за останній рік дав понад сто концертів в Україні та в світі.

vikradena_princesa00

Український текст пісні «До зірок» написала Саша Рубан, режисер повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», створенням якого теж займається Animagrad, – студія, що працює і над мультфільмом «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

«Я з дитинства мріяла написати пісню, тому, коли надійшла пропозиція – відразу погодилась. Для мене цей досвід став першим, і символічно, що це пісня саме до мультфільму, адже останнім часом я працюю над анімаційними проектами. Ось так на студії Animagrad збуваються мрії!», – поділилась своєю історією Саша.

Схожі записи