Вийшов трейлер українського мультфільму «Викрадена принцеса»

Вийшов трейлер українського мультфільму «Викрадена принцеса»

vikradena.jpg (121.18 Kb)

Вийшов перший трейлер українського повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який показуватимуть у кінотеатрах з 7 березня 2018 року.

Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина - донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за викраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Також читайте: Нові серії легендарних «Козаків» дивіться уже скоро

Героїв мультика озвучували відомі українці

princesa1.jpg (179.67 Kb) princesa2.jpg (145.7 Kb) princesa3.jpg (184.71 Kb) princesa4.jpg (136.81 Kb) princesa5.jpg (70.44 Kb)

Як повідомляли, повнометражний український анімаційний 3D-мультфільм «Викрадена принцеса» (The Stolen Princess) уже продано більш ніж в 25 країн світу.

Зокрема, трансляції відбудуться у Китаї, Південній Кореї, Франції, Туреччині, Німеччині, Польщі, Болгарії, Ізраїлі, Австрії, Швейцарії, Литві, Латвії, Естонії і навіть у Північній Африці.

Популярні дописи
Нові статті