Український мультик «Викрадена принцеса» покажуть у десятках країн (ВІДЕО)

vikradena_princesa

Повнометражний український анімаційний 3D-мультфільм «Викрадена принцеса» (The Stolen Princess), який вийде в український прокат 7 березня 2018 року, уже продано більш ніж в 25 країн світу.

Зокрема, трансляції відбудуться у Китаї, Південній Кореї, Франції, Туреччині, Німеччині, Польщі, Болгарії, Ізраїлі, Австрії, Швейцарії, Литві, Латвії, Естонії і навіть у Північній Африці.

Декому може здатись, що окрім розрекламованої «Мавки» в Україні інших мультиків і немає, але це далеко не так. Та ж студія «Анімаград» (FILM.UA Group) зняла і згаданий мультфільм.

Також читайте: Тизер мультика «Мавка» збирає сотні тисяч переглядів (ВІДЕО)

Як відзначає директор студії Єгор Олесов, складно порівнювати українські мультфільми із всесвітньо відомими голівудськими, оскільки, насамперед, йдеться про зовсім інші бюджети.

«Але з точки зору незалежної анімації, я вважаю, ми дуже конкурентоздатні! Ми чули багато позитивних відгуків від європейських колег про високу якість наших двох повнометражних анімаційних проектів. Плюс кількість передпродаж на показ в інших країнах це підтверджує», – наголошує Єгор Олесов.

Відомо, що «Викрадена принцеса» не вийде у форматі 3D-стерео, оскільки це затратна технологія.

Попри малу розкрученість мультфільму, офіційний тизер збирає сотні тисяч переглядів.

Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Про героїв

vikradena_princesa2

Як єдина донька князя, Міла знає про навколишній світ лише те, що написано у її численних книжках. Горда і розумна, ця принцеса не бачить метою свого життя щасливе заміжжя, тому постає проти свого суворого батька та його спроб нав’язати їй нареченого. Натомість Міла збирається вирушати у справжній світ, де на неї чекає справжнє життя і справжнє кохання – але й справжня небезпека.

vikradena_princesa5

Симпатичний хлопець, мандрівний актор і трубадур. Він має цілий набір якостей, які притаманні скоріше шляхетним лицарям, аніж бідним служителям сцени. Руслан добрий, сильний, спритний, відповідальний, вправно володіє мечем і навіть має у своєму арсеналі секретні прийоми. Він ніколи не кине друга в біді і завжди захистить слабкого. Але все ж таки Руслан – лише актор, що його дуже пригнічує.

vikradena_princesa3

Злий, вередливий, старий та кривоногий карлик із довгою нерозчесаною бородою, божевільними очима і манією величі. Незважаючи на безглузду зовнішність, Чорномор дуже небезпечний і могутній чаклун. За своє майже нескінченне життя він пізнав усю найпотаємнішу магію, а головне, неабияк навчився бачити слабкості опонентів і завдавати ударів неодмінно в їх найбільш вразливі місця. Чорномор підступний, хитрий і безжалісний. Він не цурається жодних методів задля досягнення своїх цілей, а цілей у нього не так щоб вже й багато – це вічне життя і підтримання своїх сил і величі.

vikradena_princesa4

Товстий ненажера, що здається абсолютним ледарем і простаком. Проте, коли справа стосується їжі, він дивує усіх своєю винахідливістю та спритністю.

vikradena_princesa5

На вигляд – мила пташка. А насправді – героїня з сильним характером. Вона – вірний друг і соратник Руслана, завжди виступає на стороні розумних рішень. Уна відважна і смілива, мабуть, навіть занадто смілива для своїх незначних розмірів. Зазвичай вона спокійна, стримана і не схильна вплутуватися у різноманітні пригоди. Але якщо вже доводиться, то можна не сумніватися – Уна не підведе.

Кошторис мультфільму 95,2 млн грн. Фільм спів-фінансується Держкіно України: частка Держкіно – 19,5 млн грн.

Характери персонажів допомогли розробити голлівудські консультанти. Мультфільм знімався англійською мовою, а українською дублювався. Для озвучування англійською залучать голлівудських зірок, а в Україні стрічку дублюватимуть українські популярні актори. Тривалість – 85 хв.

«Викрадена принцеса» став першим проектом лінійки анімаційних прем’єр компанії Animagrad, серед яких також «Мавка. Лісова пісня» (2018), «Снігова республіка» (2019) та «Роксолана» (2021).

Схожі записи