Вийшов трейлер українського мультфільму «Викрадена принцеса»

vikradena

Вийшов перший трейлер українського повнометражного анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який показуватимуть у кінотеатрах з 7 березня 2018 року.

Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за викраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Також читайте: Нові серії легендарних «Козаків» дивіться уже скоро

Героїв мультика озвучували відомі українці

princesa1
princesa2
princesa3
princesa4
princesa5

Як повідомляли, повнометражний український анімаційний 3D-мультфільм «Викрадена принцеса» (The Stolen Princess) уже продано більш ніж в 25 країн світу.

Зокрема, трансляції відбудуться у Китаї, Південній Кореї, Франції, Туреччині, Німеччині, Польщі, Болгарії, Ізраїлі, Австрії, Швейцарії, Литві, Латвії, Естонії і навіть у Північній Африці.

Схожі записи