Тизер мультика «Мавка» збирає сотні тисяч переглядів (ВІДЕО)

mavka0

Літом вийшов перший тизер українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Одразу він набув шаленої популярності.

У липні його презентували в Одесі, після чого запустили у соціальних мережах, потім у YouTube. Згодом його почали показувати у кінотеатрах України.

«Фантастична робота аніматорів, має бути чудовий мультфільм! Обов’язково прийду на прем’єру зі своїми малюками!», «Мені дуже сподобалось. Гарно, дуже гарно, потрібно більше таких фільмів, навіть анімаційних, український фольклор – це душа України, і нехай весь світ знає, наскільки прекрасна ця країна, яка в неї щира душа і велике серце!», – коментували перший тизер «Мавки» користувачі соцмереж

Тизер зацікавив і світову індустріальну пресу: Animation Magazine, Cartoon Brew, Animation World Network, 3DVF, The Calvert Journal та інші впливові видання опублікували на своїх порталах новину про мультфільм.

mavka2

«Україна готується зайняти своє місце на світовому ринку анімації», – пише про прем’єру тизера Cartoon Brew. Утретє за цей рік новина про «Мавку» з’явилася на сторінках лідера анімаційних ЗМІ у світі – Animation Magazine.

Так відбувалась презентація тизеру:

Сам мультфільм хочуть зробити максимально автентичним. Зокрема, команда творців мультика у липні разом із Всесвітнім фондом дикої природи (WWF) в Україну відправилася в експедицію на Полісся, де відвідували цікаві місця – Поліський заповідник, Кам’яне село, болота, вікові ліси. Основним завданням подібних експедицій був пошук «живих» природних фактур для подальшого використання художниками у розробці концепт-арта майбутнього мультфільму. Там чули кілька місцевих легенд, які, можливо, теж використають. Також готуються експедиції у Карпати.

Виробничий бюджет мультфільма понад $ 4 млн. Це не враховуючи озвучки та витрат на маркетинг.

Також читайте:

Українська «Мавка» має стати новим мультиплікаційним трендом

Довідка.

«Мавка. Лісова пісня» – повнометражний мультфільм української студії Animagrad (FILM.UA Group), який зараз знаходиться на стадії творчої розробки. Мультфільм створюють за мотивами п’єси Лесі Українки «Лісова пісня», а також на основі українських міфів і культурних традицій. Експерти провідних етнографічних інституцій – кафедра фольклористики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, музей ім. Івана Гончара, Музей історії української моди – працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, вірувань, обрядів і візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки». А для створення саундтреку вже приєдналися відомі всьому світові музиканти «ДахаБраха». Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» виграв 9-й конкурс Державної агенції України з питань кіно у вересні 2016 року і отримав державне фінансування в розмірі 30% від загального бюджету. Попередня дата виходу мультфільму «Мавка. Лісова пісня» – кінець 2019 року.

Схожі записи