Мріяли про холодильник, який сам приносить їжу? Дивіться! (ВІДЕО)

holod2

Японська корпорація «Panasonic» представила на виставці електроніки IFA 2017, що відбувалася у Берліні, цікавий девайс – розумний холодильник з маршрутизатором.

Сам пристрій назвали Panasonic’s Sake Cooler. Він пов’язаний із базою даних, в якій міститься інформація про кожен продукт всередині холодильника. Прилад реагує на голосові команди, здатен сам рекомендувати певні страви і може пересуватися по кімнаті, щоб доставити власникові, наприклад, холодний напій.

holod3

Як запевняють розробники, девайс не буде натикатися на дітей або домашніх тварин. У холодильник вмонтовані датчики глибини і лазерні сенсори, які дозволяють йому орієнтуватися в просторі. Крім того, міні-бар пов’язаний з базою даних і може розповісти про напої, які в ньому зберігаються, а також порадити закуски.

holod4

Насамперед, такий холодильник розрахований на людей з обмеженими можливостями. Однак він може користуватись і серед інших людей, особливо лінивих.

holod1

На виставці був представлений тільки прототип пристрою, наразі компанія ще веде роботу над його кінцевим варіантом. Не виключено, що виробник також забезпечить його панеллю для швидкого розігріву їжі.

Чи піде «розумний холодильник» у серійне виробництво, поки невідомо. Але усе залежить від попиту.

Схожі записи