Повернення поп-короля: новий альбом Майкла Джексона вийде восени (ВІДЕО)

dzhekson1

Легенда попу Майкл Джексон, який помер 8 років тому, залишив пісні, які ще не були видані. Почути досі не знані композиції можна уже за кілька тижнів.

Нещодавно на офіційних сторінках Джексона було оприлюднено тизер нового альбому. Згодом компанія Sony Music підтвердила майбутній випуск альбому під назвою «Michael Jackson SCREAM». Це колекція з 13 найпопулярніших і танцювальних треків, включаючи Ghosts, Torture, Thriller і Dirty Diana.

Очікується, що реліз нового альбому відбудеться уже 29 вересня. І не випадково випуск альбому заплановано на цей час, бо Джексон дуже любив осінь і Гелловін. Він любив декорації і костюми у цьому стилі, а також моторошних персонажів.

Тож родзинкою альбому стане попурі-ремікс від The White Panda – Blood on The Dance Floor X Dangerous.

«Вибір треків для SCREAM відображає прихильність короля поп-музики до цього часу року, його теми костюмів і маскування, темряви і світла, трансформації характеру і здивування», – сказано у прес-релізі.

До виходу альбому у різних країнах світу заплановані урочистості – Парижі, Лондоні, Сіднеї, Берліні, Лос-Анджелесі і Токіо. У межах заходів відбудеться показ семи коротких фільмів Джексона з нового альбому, включаючи рідкісні 40-хвилинні «Привиди Майкла Джексона».

Зазначимо, що ще у 2015 році колишній звукорежисер співака Майкл Дурхам повідомив, що на його комп’ютері зберігаються 20 невиданих пісень Майкла Джексона.

Схожі записи