План колонізації Марсу від Маска (ВІДЕО)

mars0

Компанія генія та винахідника Ілона Маска SpaceX оприлюднила власний план колонізації Марсу.

SpaceX планує побудувати космічний корабель, здатний долетіти до Марса за три місяці й перевезти достатню кількість матеріалів для спорудження бази.

«Не хочу бути «поганим пророком у своїй вітчизні», але в майбутньому Земля, ймовірно, переживе катастрофу, і ми вимремо. Альтернатива цьому – людство має стати «космічним» видом», – заявив Маск.

«Ми маємо перейти від розвідувальних місій до будівництва повноцінного міста», – додав голова SpaceX.

В основі плану Маска лежить створення величезного космічного корабля, який приблизно утричі перевищує розмір «шатла». Кожна з його сходинок буде багаторазового використання, що дасть змогу знизити вартість перельоту для майбутніх колонізаторів до 200 тисяч доларів з людини.

SpaceX розраховує, що перший пілотований політ до Червоної планети з людьми на борту може відбутися 2022 року.

На короткій відеопрезентації видно, як створюється марсіанське місто.

Також читайте: Фантастичні фото з космічного телескопа Hubble (Ч.1)

Ілон Маск ще у 2016 році озвучив плани на освоєння Червоної планети. За його словами, перша людина ступить на Марс через 10 – 20 років. Спочатку компанія мала намір посадити на поверхню Марсу у 2018 році безпілотник Dragon, однак терміни польоту кілька разів переносили, а потім і зовсім відмовились від цієї ідеї.

mars

Згодом Ілон Маск розробив план, згідно з яким перевезення людей на Марс буде здійснювати багаторазова транспортна система. Спеціалісти запевняють, що проїзд займе близько 30 днів.

Колонія людей на Марсі має складатися з одного мільйона осіб, що зробить її самоокупною.

Але, за розрахунками Маска, на це може піти сто років.

mars2

Також читайте: Фантастичні фото з космічного телескопа Hubble (Ч.2)

Цього тижня на Міжнародному астронавтичному конгресі (IAC) в Аделаїді (Австралія) Ілон Маск озвучив оновлену інформацію щодо минулорічної презентації про освоєння Марсу.

Дивіться повне відео презентації:

Схожі записи