У Tinder з’явиться «тривожна кнопка»

tinder

У популярному додатку для знайомств «Tinder» з’явиться тривожна кнопка, яку користувач зможе натиснути, якщо під час побачення відчує небезпеку.

Компанія Match Group, яка володіє Tinder, для впровадження такого функціоналу безпеки купить частку в розробника програми Noonlight. Цей софт відстежує місце перебування людини, а також повідомляє екстрені служби в разі виникнення загроз його безпеки.

Також читайте: Створено антибактеріальне захисне скло для смартфона

При натисканні цієї «тривожної кнопки» буде запропоновано ввести код. Якщо користувач цього не зробить, диспетчер направить йому повідомлення, а потім подзвонить. Якщо користувач не відповість або попросить про допомогу, до нього направлять правоохоронців.

Мета такої функції – щоб користувачі могли звертатися за допомогою, не викликаючи підозр під час побачення.

Також читайте: Facebook створює власну операційну систему

У Match Group запевняють, що не будуть використані в комерційних цілях відомості про те, де знаходяться користувачі.

Наразі нова функція буде безкоштовною і спочатку з’явиться у США. Зокрема, американські користувачі отримають доступ до неї уже у вівторок, 28 січня. називатиметься вона «Центр безпеки».

Користувачі мають завантажити Noonlight і включити функцію відстежування місце перебування.

Згодом функціонал стане доступний для користувачів з інших країн. Поки невідомо, коли саме.

Tinder також тестує новий інструмент перевірки фотографій, що дозволяє користувачам переконатися, що вони розмовляють з реальною людиною. Функція фото-верифікації, що працює на основі штучного інтелекту, буде зіставляти селфі користувачів з фото в їх профілях, щоб підтвердити, що це дійсно вони. Перевірені акаунти позначатимуть спеціальним значком.

Tinder – популярний мобільний додаток, платформа для легких і швидких зустрічей з людьми, що перебувають навколо вашого розташування. В Україні почав працювати в 2015 році.

За поширеністю в світі серед аналогічних додатків Tinder поступається тільки Badoo, зокрема у Бразилії, Чилі та Аргентині. В iOS присутня українська локалізація.

Схожі записи