Створено антибактеріальне захисне скло для смартфона

skl

Сучасні смартфони люди тримають в руках чи не найчастіше за день порівняно з іншими речами. Тому не дивно, що на них накопичується бруд, і вони стають розсадником бактерій та мікробів. Та 100 разів на день, звичайно, ніхто їх не чистить від бруду. Допомогти вирішити цю проблему може антимікробне захисне скло.

Спеціалісти компанії Otterbox розробили спеціальне скло – Amplify Glass від Otterbox. Це високотехнологічне скло, яке отримало антимікробну технологію, розроблену спільно з Corning і зареєстровану в Агентстві з охорони навколишнього середовища США.

glasss

Як стверджують у компанії, Amplify Glass пригнічує ріст поширених бактерій, захищаючи поверхню смартфона.

Секретний інгредієнт – іонне срібло, вбудоване у скло. Це означає, що немає плівки, яка б зносилась, немає покриття, яке з часом змиватиметься. Виробник обіцяє, що це скло зберігатиме однаковий рівень антимікробних властивостей.

Антибактеріальне скло повністю пригнічує ріст водоростей, цвілі, грибка і бактерій завдяки вбудованій антимікробної захисту, що є його невід’ємною частиною, яка залишається ефективною протягом усього життєвого циклу пристрою.

Також читайте: Як вберегти екран смартфона

Окрім того, таке покриття виявилося в п’ять разів більш стійким до подряпин, ніж стандартне натрієво-вапняне скло, що застосовується в смартфонах.

Виробник заявляє, що скла будуть сумісні з багатьма моделями, в тому числі з iPhone останнього покоління.

Також читайте: Як прискорити повільний смартфон

Терміни випуску і ціни поки не оголошені.

Схожі записи