«Мішки» під очима – причини появи набряків та методи їх усунення

ochi_1

«Чорні кола», «Мішки», набряки – називається це по-різному, але проблема знайома кожному. Насамперед, важливо встановити основні причини, які зумовлюють появу темних кіл під очима, що надають обличчю хворобливого вигляду:

  1. 1. Хронічне недосипання
  2. 2. Постійні стреси
  3. 3. Неправильне харчування; відсутність в раціоні необхідних вітамінів
  4. 4. Споживання продуктів, які затримують воду в організмі
  5. 5. Надмірне споживання алкоголю та куріння

ochi_2

У більшості випадків, проблема темних кіл під очима вирішується досить просто – це створення збалансованого раціону харчування, постановка якісного режиму сну та відмова від шкідливих звичок. Тим не менше, якщо і це не допомагає, приведемо нижче декілька простих способів, за допомогою яких в домашніх умовах можна позбутися набряків під очима:

1. Холодна вода, лід

ochi_4

Надзвичайно простий спосіб, суть якого полягає у постійному умиванні обличчя холодною водою та періодичного прикладання льоду до зони під очима. Також можна використовувати охолоджені металеві предмети, але метод з льодом куди простіший.

2. Чай в пакетиках

Звичайний чай, не суттєво, зелений чи чорний – допоможе у знятті набряків. Можна прикладати в теплому виді або попередньо охолоджений в морозильній камері холодильника (після заварки). В даному випадку вибирайте, як Вам зручніше та приємніше

3. Огірок

ochi_3

Мабуть ви не раз бачили цей спосіб у фільмах та рекламі. Що ж, дійсно, ферменти, які знаходяться в огірках допомагають усунути «темні кола» під очима. Для цього потрібно нарізати огірок товстими кружальцями та помістити у «морозилку» на пів години часу. Тримайте на очах до того часу, поки вони не стануть теплими.

4. Білок яйця

Збийте два яєчних білка, акуратно нанесіть під очі (теж, бажано в охолодженому стані). Дочекайтесь висихання та змийте теплою водою. Даний метод вважається одним з найдієвіших.

5. Молоко, полуниця, картопля

З молоком все досить просто – замочіть вату у ньому та прикладіть до зони під очима. Полуниця та картопля – нарізайте кружальцями та прикладайте до очей. Це все, як і у вищевказаних випадках, дають найкращий результат після попереднього замороження.

Отож, радимо знайти для себе найкращий спосіб методом експерименту, для прикладу використовуючи кожен з них певний період. Також, що важливо, старайтеся побільше спати та збалансовано харчуватись. Креми для зони під очима, заняття спортом, відмова від шкідливих звичок – все це теж вносить свій ефект у боротьбі з нездоровим виглядом обличчя.

Схожі записи