Дев’ять постулатів мудрої людини

mudrec_1

Мудра людина завжди спокійна та розважлива у найважчій ситуації, готова дати пораду або вказати шлях, коли хтось загубився. Мудра людина зберігає у своїй скарбничці знань такі істини, які будуть вічними. Ці знання керують суспільством, вони здатні зробити людину як щасливою, так і нещасною.

Які ж секрети зберігає мудра людина або як стати мудрішими?

 • Розслабляйтесь.Не потрібно гнатися за всім підряд, усього в житті не досягнеш, всіх грошей не заробиш. Тому важливо чітко визначитися з цілями і поступово досягати їх, не забуваючи про активний відпочинок. Людина не робот, всім нам потрібно інколи відпочивати.
 • Допоки особа керується догмами, насадженими вихованням та соціумом, вона приречена на страждання та тривогу. Допускайте те, що Ви можете помилятися. Не насаджуйте свою віру, ідеологію та погляди – пам’ятайте, всі ми різні і кожен має право на власну думку.
 • Не загубіть себе у боротьбі. Щоб перемогти кого-небудь, не обов’язково застосовувати ті ж знаряддя і ту тактику, що і Ваш противник. Не прирівнюйтесь до нього. Замість цього, перемагайте з честю та достоїнством, завжди пам’ятайте за що боретесь і не зав’язуйтесь в пусті суперечки з дурнями – опуститесь до їхнього рівня, а там Вони задавлять Вас своїм досвідом.
 • Живіть сьогоднішнім день і плануйте завтрашній. Відпустіть минуле та не тривожтесь за майбутнє. Відштовхуйтесь від того, що у Вас є, плануйте щоденні невеличкі зміни, постійно рухайтесь вперед – і з часом, поступово, Ви побачите результат. Проблема в тому, що сьогодні люди хочуть все і зразу. Ми забуваємо про те, що справжній успіх та щастя формуються з часом, на основі хороших звичок та досягнення цілей.
 • Страх та почуття провини проганяйте якнайдалі від себе. Вам немає чого соромитися і у цьому житті Ви нікому нічого не винні. Уникайте людей, які постійно нарікають на життя – такі тільки зашкодять. Будьте собою, пізнавайте світ, постійно йдіть назустріч своїм страхам – і тільки тоді зможете відчути себе вільною людиною. Провину, жалість та страхи залишайте там, де їм і місце – в минулому.
 • Рай і пекло існують в нашій голові. Людина, скована страхами, провинами, кпинами зі сторони оточення – відчуває себе як у «пеклі»,

  постійно терзаючись. І навпаки, вільна, відкрита щира людина відчуває себе комфортно та легко – знаходиться в «раю». Будуйте свій рай як всередині себе так і навкруги.

 • Існує думка, що посмертне життя залежить від того, як Ви жили до смерті. Ніхто ще не мав можливості це перевірити. Тим не менше, як би там не було – бережіть душу та совість чистими. Добро, щирість, допомога – ці прості речі завжди залишатимуться « в моді».
 • Ви можете змінити місце проживання, роботу, навіть кохану людину – але ваше життя не зміниться, тому що скрізь, де б ви не знаходилися, з Вами завжди буде розум. Саме Ваші думки і переконання творять реальність. Міняйте спосіб мислення і це призведе до колосальних змін навколо.
 • Щоб зрозуміти, чи відбуваються зміни у Вашій свідомості, зверніть увагу на те, як Ви ставитесь до оточуючих людей. Будь-які «внутрішні» зміни дуже скоро відображаються на «зовнішньому» ставленні до людей. Якщо стосунки налагоджуються, стають щирими та відкритими – це вірна ознака того, що Ви на вірному шляху.

Бережіть себе, завжди добре подумайте перед тим як щось сказати і щось зробити. Поширюйте лише позитив і любіть життя. Любіть людей і навіть на зло старайтесь відповідати добром. Пам’ятайте, що принцип «око за око» веде у світ сліпих…

Схожі записи