У легендарній грі «Тетріс» встановили новий рекорд (ВІДЕО)

tetris

Новий рекорд у легендарній грі «Тетрис» встановив американський геймер з ніком «NubbinsGoody».

Рекорд поставили на версії гри 1989 року для ігрової приставки «NES».

Як виявилось, це сталося зовсім випадково.

Гравцю вдалось набрати 300 тисяч очок за 1 хвилину 57 секунд. Таку ж кількість балів раніше набирали не менш, ніж за дві хвилини.

Відео гри виклали у мережу.

«Тетріс» – це культова відеогра-головоломка, яку створили у 1984 році. Зараз вона у тому чи іншому вигляді існує майже на всіх сучасних комп’ютерах, включаючи КПК, мобільні телефони, ігрові відеоприставки, телевізори (як додаткова функція), безліч кишенькових ігрових пристроїв. є варіанти гри для всіх скільки-небудь поширених ОС, а також для Java.

Правила гри. Випадкові фігурки тетраміно падають зверху в прямокутний стакан шириною 10 і висотою 20 клітин. У польоті гравець може повертати фігурку та рухати її по горизонталі. Також можна «скидати» фігурку, тобто прискорювати її падіння, коли вже вирішено, куди фігурка повинна впасти. Фігурка летить, поки не наткнеться на іншу фігурку або на дно склянки. Якщо при цьому заповнився горизонтальний ряд з 10 кліток, він пропадає і все, що вище нього, опускається на одну клітку.

У спеціальному полі гравець бачить фігурку, яка буде слідувати після поточної — ця підказка дозволяє планувати свої дії. Темп гри поступово збільшується.

Схожі записи