Єдине відео справжнього бою Брюса Лі. Це треба бачити!

li

Нещодавно у відеохостинг YouTube вперше виклали відео справжнього бою відомого майстра бойових мистецтв, легендарного кіноактора Брюса Лі.

Цей єдиний запис майстра майстрів у справжньому бою ММА став мегапопулярним у мережі. Лише за кілька днів відео проглянули майже 15 мільйонів разів. Можливо, через права власності відео зняли з першоджерела (YouTube-канал Bruce Lee Central), однак воно уже розійшлось в мережі.

Супротивником Брюса Лі на цьому відео є один з його кращих учнів Тед Вонг, який і досі викладає східні єдиноборства і працює у США. Запис був зроблений в каліфорнійській школі Джит Кун-До, яку заснував Лі.

Хоч, як відомо, Брюс Лі надав перевагу свободі рухів і не вітав використання якоїсь амуніції, однак відповідно до правил MMA обидва бійці виступали в захисних костюмах і рукавичках.

Та за рухами майстра Лі легко впізнати. Дивіться самі:

Брюс Лі народився 27 листопада, 1940 у Сан-Франциско (Каліфорнія, США). Гонконгзький та американський кіноактор, філософ, майстер бойових мистецтв, інструктор і актор бойового кіно. Знявся у 36 фільмах. Чудово володів своїм тілом, хоча і не був наділений від природи хорошим здоров’ям, але розвинув у собі такі властивості, як надзвичайна швидкість рухів та координація.

Він сформулював філософію швидкого бою Джит Кун До («Шлях прудкого кулака»). За правилами Джит Кун До боєць робить один рух замість двох: не блокує удар і потім б’є, а блокуючи, б’є водночас.

Помер легендарний боєць 20 липня 1973 року, проживши неповних 33 роки. Смерть була дивною і досі не дає спокою шанувальникам. Офіційний висновок був такий: «алергічна реакція на ліки від головного болю, що викликала набряк мозку», але багато хто в це не вірить.

Схожі записи