15 тисяч доларів на місяць: NASA відкрило вакансію «борця з інопланетним вторгненням»

rffhnbyrf_yfcf

NASA відкрила цікаву вакансію – “співробітник по планетарного захисту” з зарплатою від $ 124 тис. до $ 187 тис. На рік. В обов’язки спеціаліста входитиме захист інших планет від проникнення на них життя з Землі і навпаки. Вакансія розміщена на офіційному урядовому сайті США.

Контракт із захисником буде укладено на три роки з можливістю продовження. В обов’язки спеціаліста входитиме запобігання забрудненню інших планет земними організмами при виконанні космічної програми, а також захист Землі від біологічних об’єктів з інших космічних тіл.

Ось деякі вимоги до претендента: наявність знань про планетарну захисту, досвід планування комічних програм, вчений ступінь в галузі технічних наук, відмінні навички дипломатії, готовність до частих відряджень.

“NASA підтримує політику щодо планетарного захисту, яка застосовується до всіх польотів в космос, які можуть навмисно або ненавмисно переносити земні організми і органічні компоненти на планети або інші тіла Сонячної системи”, – йдеться в повідомленні.

Цікаве відео:

Огляд фільму – Людина Павук: Повернення Додому (2017)

Схожі записи