До Землі наближається гігантський астероїд – NASA (ВІДЕО)

florence0

1 вересня цього року біля Землі пролетить величезний астероїд Florence діаметром 4,4 км – найбільший астероїд за всю історію спостережень, який пролітав коли-небудь повз Землю.

У NASA запевняють, що нашій планеті нічого не загрожує, оскільки відстань до нього – 7 млн кілометрів або 18 відстаней від Землі до Місяця.

Як стверджують у NASA кажуть, що ця відстань дасть змогу добре вивчити астероїд. Отримані радарні зображенні дозволять розгледіти елементи на поверхні астероїда розміром до 10 метрів.

Читайте також – Як просто позбутись вірусу у «Facebook»

«Хоча багато відомих астероїдів пролітали ближче до Землі, вони всі були набагато меншими», – зазначає керівник з дослідження навколоземних об’єктів NASA Пол Ходас.

NASA опублікувало ролик, де показується зближення Землі з астероїдом. На відео видно, що ніякої загрози немає.

За словами експерта, навряд чи астероїд хоч якось вплине вплив на Землю, бо його маса занадто мала для цього. Якийсь ефект можна було б побачити, якби астероїд хоча б торкнувся атмосфери нашої планети. Тоді жителі Землі могли б побачити метеоритний дощ.

Астероїд вперше було виявлено в 1981 році в Австралії, його назвали на честь Флоренс Найтінгейл, засновниці сучасної професії медсестри. Ближче, ніж цього року, Florence пролетить біля Землі аж у 2500 році.

Схожі записи