Лікарі «Челсі» врятували життя фанату прямо під час футбольного матчу

fanat_2

Матч 14-го туру чемпіонату Англії між Уотфордом і Челсі призупинили в першій половині. Одному з уболівальників на “Вікарідж Роуд” стало погано.

На 15 хвилині у чоловіка на трибуні прихопило серце. Захисник «синіх» Маркос Алонсо зауважив, що глядачі привертають увагу головного арбітра, і вказав судді на непритомну людину в натовпі. Арбітр Девід Кут дав свисток, медичні бригади обох клубів кинулися до потерпілого.

Футболісти вирушили до роздягальні, поки чоловіка відкачували. Репортери Amaxon Prime повідомили, що вболівальника врятували і привели до тями. Його терміново відправили до шпиталю – добре, що стадіон «Вікарідж Роуд» знаходиться одразу за головною міською лікарнею Вотфорда.

fanat

Матч Прем’єр-ліги припинили на півгодини. Гравці повернулися на газон, провели коротку розминку та відновили зустріч. Вже після рестарту Мейсон Маунт відкрив рахунок на 29-й хвилині, а потім на 43-й Еммануель Денніс забив м’яч у відповідь господарів. Після першої половини результат на табло – 1:1. Ведучі текстової трансляції The Independent повідомили, що фаната успішно доставили до шпиталю, він у стабільному стані.

У жовтні 2021 року схожа ситуація сталася на матчі “Тоттенхема”. Тоді на фаната в натовпі судді вказали Серхіо Регілон та Ерік Дайєр.

Найвідоміший випадок зупинки серця – звичайно, Крістіан Еріксен.