Експерти оцінили ймовірність бойкотування Євро-2020 збірною Росії

rb_ru

Дизайн нової форми збірної України обурив нашого північного сусіда. Однак в УЄФА жодних порушень не побачили.

Російський футбольний союз всерйоз розглядає варіант із бойкотуванням фінальної частини турніру. Відмова збірної команди Росії їхати на континентальний футбольний форум може стати жестом протесту на рішення УЄФА щодо затвердження нової форми України.

Букмекери оцінили ймовірність того, що Росія відмовиться грати на Євро-2020 у 5%.

Нагадаємо, вигляд нової форми українців викликав хвилю обурення у росіян. Чиновники сподіваються, що її заборонять, оскільки вважають дизайн екіпірування висловленням політичної позиції.

«В УЄФА повинні відреагувати на цю форму і заборонити її. На спортивних стадіонах не повинно бути місця політичним деклараціям», – вважає депутат Держдуми Дмитро Свищов.

Категоричний у своїх висловлюваннях і президент РФС В’ячеслав Колосков:

«В УЄФА обов’язково на це відреагують і заборонять форму. Є регламент, де чітко прописано, які символи і прапори можна зображувати. На тренувальній формі вони можуть так зробити, а на бойовий – не мають права».

Тим часом президент УАФ Андрій Павелко зазначає, головним атрибутом форми українців являється обрис нашої країни, котрий включає усі міста і селища, в тому числі Донецької, Луганської областей та АР Крим. Він відмічає, що нанесене гасло «Слава Україні!» надихатиме наших футболістів на нові перемоги.

Реакція УЄФА була однозначною. Пресслужба Союзу повідомила:

«Футболка національної збірної України (і всіх інших команд) на Євро-2020 затверджена УЄФА відповідно до чинних правил щодо екіпіровки.»

Букмекери пропонують парі на те, що Росія відмовиться від участі в фінальній частині Євро-2020. Коефіцієнт на подію встановлений на рівні 20,0.

Ознайомитися з іншими цікавими пропозиціями лінії пропонує БК Пін Ап. Вболівальники зможуть з легкістю стежити за змінами котирувань, встановивши додаток Pin Up на свій мобільний. Завантажити програму можна за посиланням https://bookmaker-ratings.ru/app-reviews/skachat-prilozhenie-pin-up-na-android/.

Схожі записи