Як дізнатись, наскільки заряджені Bluetooth навушники

sa

Безпровідні Bluetooth навушники стали досить популярними завдяки зручності у користуванні порівняно зі звичайними. Єдина незручність, що їх треба часто підзаряджати. І кожного разу вони можуть несподівано вимкнутись. Але є можливості дізнатись рівень заряду блютуз пристрою, у тому числі навушників.

Також читайте: Як підключити безпровідні навушники до смартфона

Допоможуть контролювати заряд бактерії на бездротових навушниках допоможуть деякі додатки, завантаживши які ви зможете завжди знати про необхідність дозарядки своєї гарнітури.

Додаток BatON для Android допоможе завжди бути в курсі рівня заряду акумулятора в підключеному без провідному пристрої, у тому числі навушників.

Цей додаток працюватиме коректно, якщо ваші бездротові навушники підтримують енергозберігаючий протокол GATT.

Знайти його можна у PlayMarket. Користуватися додаток нескладно. У головному вікні з’явитися список підключених, а також сумісних ґаджетів. Поруч з кожним з них можна відслідковувати рівень заряду.

baton

Інформація також може висвітлюватись у повідомленнях на робочому столі.

Можна налаштувати періодичність перевірки заряду акумулятора без провідного пристрою. Якщо вам це не потрібно, то краще цю функцію відключити, бо сама ця перевірка також підсаджує акумулятор.

Якщо у бездротових навушниках чи іншому ґаджеті не передбачена можливість підтримки GATT, то можна скористатися іншими додатками, робота яких налагоджена за іншим принципом. Ось для прикладу додаток Bluetooth Headset Battery.

Також читайте: Смартфон швидко розряджається? Дізнайтесь чому

Перед установкою програми зарядіть навушники на 100%. Після цього потрібно винести віджет установленої програми на основний екран. Під час цієї процедури буде запропоновано вибрати пристрій, який ви б хотіли відстежувати.

bluetooth_headset_battery

Далі – у пункті «Connection Time» виберіть значення 0. У вкладці «Maximum Running Time» вкажіть максимальний час роботи навушників на повному заряді, ці дані мали б бути у документах до пристрою.

У пункті «Update Frequency» відзначте бажаний час оновлення віджета або вимкніть його.

Наостанок потрібно активувати зворотний таймер – «Count Backward».

Схожі записи