Як правильно заряджати смартфон

smartfon

Власники смартфонів часто скаржаться, що їх гаджети швидко розряджаються, при цьому нарікають на виробників, які підсунули поганий акумулятор. Однак, чи правильно вони заряджають свої смартфони?…

Виявляється користувачі власноруч цілеспрямовано «вбивають» батарею смартфона, бо не так її заряджають. Саме тому вона з кожною підзарядкою зберігає все менше енергії.

Значна частина людей чекають повної розрядки акумулятора, а лише потім заряджають його до 100%. Насправді ж смартфон потрбно заряджати з точністю до навпаки.

Чомусь у багатьох є думка, що короткострокові неповні зарядки смартфона шкодять, однак це не так.

Також читайте: Дізнайтесь усе про свій смартфон. Секретні коди

Пропонуємо кілька порад, завдяки яким ви збережете життя акумулятору свого гаджета.

Якщо залишити смартфон на зарядці після повної зарядки, то це може привести до перегріву або зменшення ресурсу акумулятора. На відміну від нікелевих, процес заряду літієво-іонних батарей можна і потрібно переривати.

Після 100% заряду зарядний пристрій утримує батарею в стані високої напруги. Це зношує структуру акумулятора.

Смартфон швидко розряджається? Дізнайтесь чому

Як тримати акумулятор повністю у розрядженому стані, існує ризик надто глибокого розрядження. Тоді гаджет буде дуже проблематично зарядити без звернення до сервісного центру.

Якщо ви не збираєтеся користуватися пристроєм, краще зарядити його до 50% і періодично перевіряти рівень заряду.

Бажано не допускати зниження рівня заряду смартфона нижче 15%, а заряджати його треба до рівня 70-80%. Таким чином ви уникнете надмірного навантаження на акумулятор і зможете продовжити термін його служби.

Для літій-іонного акумулятора відключення зарядного пристрою після 70-80% заряду – це як розслаблення м’язів після інтенсивного тренування.

Краще батарею заряджати часто і потрохи, ніж один раз і довго. Найкраще заряджати гаджет коли він втратив лише 10% заряду.

Оскільки для більшості людей це проблематично, то найкраще телефон заряджати при будь-якій можливості. Це і поліпшить роботу акумулятора, і збереже телефон в робочому стані протягом усього дня.

Потрібно уникати прямого попадання сонячних променів на смартфон або знаходження біля джерел високої температури під час зарядки, особливо влітку. Це може привести до перегріву і пошкодженню акумулятора та смартфона.

Батареї смартфонів настільки чутливі до тепла, що у компанії Apple навіть рекомендують під час зарядки iPhone знімати захисні чохли, тому що вони перешкоджають відведенню тепла від пристрою.

Схожі записи