Смартфон швидко розряджається? Дізнайтесь чому

05-things-that-kill-your-smartphone-battery-call-500803504_milindri

З часом смартфони, навіть з дуже потужним акумулятором, починають швидко розряджатись. Причин цьому є багато, але зупинимось на найпоширеніших.

Якщо в старих кнопкових телефонах заряд батареї міг триматись тиждень, а подекуди і до двох тижнів, то сучасні смартфони варто заряджати чи не щодня. Але є способи, як все ж трохи подовжити роботу акумулятора.

1. Буває, що постійно включені модулі смартфона, які в цей момент не потрібні: «мобільні дані», «Wi-Fi», «Bluetooth», «GPS».

Постійно шукаючи мережі, модулі не лише активно садять акумулятор, а підвантажують додатковими процесами смартфон.

ret

Тому кожну з цих функцій варто виключити, якщо ви нею у цей момент не користуєтесь.

2. Максимальна чи висока яскравість дисплея також може бути причиною швидкої розрядки. Це пов’язано з тим,що екрани сучасних смартфонів стають щораз більші і яскравіші. Тому саме дисплей може витрачати до 50% усього ресурсу батареї за день.

Дізнайтесь – Як підключити безпровідні навушники до смартфона.

Тож варто знизити яскравість дисплея до оптимального, або встановити автоматичний режим. Навіть темні шпалери на робочому столі можуть знизити використання батареї, бо потребуватимуть меншого підсвічування.

Екстремальні температури (плюс чи мінус) також впливають на акумулятор. У сильну спеку чи мороз ґаджети також мають властивість швидше розряджатись. Це відбувається власне у момент критичних температур, а потім усе стабілізується.

Тому при дуже низьких значеннях термометра краще смартфон носити в кишені чи одягти в чохол. У спеку, навпаки, тримати телефон уц прохолоднішому місці і не перевантажувати ресурсомісткими додатками, які нагрівають його додатково.

Коли ви уже все перевірили і оптимізували, а батарея і далі сідає за хвилини, то не виключено, що смартфон міг підхопити якийсь вірус. Хоч на смартфонах вони не надто поширені, та все ж трапляються. Тому не варто безладно завантажувати усе підряд з неперевірених джерел.

vir

Для перевірки можна встановити антивірус. Якщо все дуже запущено рішенням може стати відкат пристрою до заводських налаштувань.

Дізнайтесь усе про свій смартфон. Секретні коди

Однією із частих причин значного навантаження на батарею та й завантаженість пристрою є фонова активність додатків. Особливо це відчутно у слабких чи старіших смартфонах.

Часто програми, які ми встановлюємо на смартфон і запускаємо на ньому, продовжують активно працювати, навіть після того, як ми ніби вийшли з них. Вони продовжують працювати у фоновому режимі і суттєво підсаджують акумулятор. Зазвичай це роблять месенджери, ігри, крокоміри, програми новин.

У такому випадку варто знайти у налаштуваннях додатки і обмежити їх фонову активність. Звичайне перевантаження пристрою може допомогти,оскільки вимкне фонові процеси.

Банальною причиною швидкої розрядки може бути звичайний знос батареї, бо ж вічних пристроїв ще не винайшли. Тоді єдиним рішенням може бути заміна акумулятора.

ak

А як ви придбали новий акумулятор чи смартфон, варто правильно його розігнати та не допускати перерозряду.

Як правильно заряджати свій смартфон

Схожі записи