CoronaCoin – курс нової криптовалюти зростає з кожним випадком зараження

cc2

На фоні масштабного спаду на фондовому ринку створено нову криптовалюту CoronaCoin.

Цікаво, що курс цієї криптовалюти зростає після кожного випадку зараження або смерті від коронавірусу Covid-19. Криптовалюту запустили на блокчейні Ethereum.

coin

Зокрема, зі збільшенням кількості заражених або померлих від вірусу, кількість токенів буде зменшуватися кожні 48 годин… Отже, після кожного виявленого випадку зараження, видаляється один токен. До п’ятниці ввечері було спалено 85 366 токенів.

Також читайте: Китайці винайшли пристрій для швидкої діагностики коронавірусу

Кількість токенів CoronaCoin зменшуватиметься унаслідок збільшення смертей через вірус, а криптовалюта буде підвищуватися у вартості.

Кількість токенів CoronaCoin прирівняли до приблизної кількості людей на планеті – 7 604 953 650.

Творці нової криптовалюти пообіцяли 20% доходу направляти в Червоний Хрест.

Також читайте: Вчені виявили у льодовику 28 досі невідомих вірусів

Як відомо, 3 березня в Україні зареєстрували перший випадок захворювання на коронавірус Covid-19. Його привіз чоловік після подорожі до Італії.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що попередження про ризик коронавірусу залишається «дуже високим» у всьому світі, незважаючи на зусилля CDC щодо зменшення рівня поширення в США.

Раніше 500 найбагатших людей світу з рейтингу Bloomberg Billionaires Index втратили в цілому 139 мільярдів доларів. Причиною стало падіння фондових ринків через нові побоювання про негативний вплив коронавірусу на світову економіку.

Схожі записи