Чим укомплектувати нову АЗС: яке обладнання потрібне для своєї АЗС?

Ви вже зареєстрували ІП, купили відповідну вимогам ділянку для своєї майбутньої АЗС, і готові перейти безпосередньо до побудови заправки. Перше, що починає турбувати — скільки обладнання та якого саме знадобиться для початку?

Компанія “Власна АЗС” стане вашим надійним партнером при виборі обладнання: https://vlasnaazs.ua/ua/stacionarnye-toplivorazdatocnie-kolonki/. Ви можете як замовити всі необхідні пристрої та резервуари на сайті, так і звернутися до будь-якого з офісів за консультацією. Головний офіс компанії у Києві знаходиться за адресою проспект Повітрофлотський, 94-Б. Для того, щоб отримати швидку консультацію щодо обраних товарів, зв’яжіться з консультантом за номером 096 739 40 40.

Скільки потрібно колонок?

azs_1

Для максимально ефективної реалізації палива можна почати з восьми колонок. На кожній спочатку має бути хоча б два види пального. Як правило, виробники пропонують колонки вже з усіма супутніми аксесуарами та деталями.

При цьому всі колонки потрібно встановити на безпечній відстані один від одного з дотриманням усіх правил пожежної безпеки. Це стосується кожного етапу облаштування таких об’єктів — оскільки вони вважаються особливо пожежними, стандарти безпеки для них суворо регулюються відповідною документацією від СЕС та пожежної інспекції.

Враховуйте, що рано чи пізно ви можете захотіти додати до початкових колонок ще кілька – під це потрібно розрахувати територію об’єкта.

Необхідне та додаткове обладнання

azs_2

Реалізації палива передує його зберігання – воно теж має бути безпечним. Для цього необхідно встановити кілька надійних резервуарів, хоча б по одному для кожного виду палива. Для екстрених випадків ми також радимо встановити ще одну цистерну. Початкове облаштування заправки вистачить спеціалізованих ємностей об’ємом більше 15 кубометрів — такий мінімум диктують правила пожежної безпеки.

Для облаштування зливової системи можна встановити меншу ємність — від 10 кубометрів.

Додаткове обладнання закуповується вже після того, як ухвалено всі рішення по основному. Сюди входять пістолети, пульти управління, платіжні термінали та всі служби, які не стосуються безпосередньо пального. Такі спеціалізовані пристрої також можна замовити у компанії “Власна АЗС” з швидкою доставкою по Києву та всій Україні.

Благоустрій об’єкту

Наступний етап — створення доступного та безпечного середовища для клієнтів. До цієї категорії ми включаємо:

  • проведення всіх необхідних служб: електроенергії та каналізації;
  • обов’язкову дератизацію та дезінсекцію приміщень;
  • безпосередньо встановлення та облаштування додаткових будівель: санвузла, технічного приміщення, простого магазинчика або кімнати для оператора;
  • програмне забезпечення, що автоматизує реалізацію пального;
  • створення безпечних в’їздів та виїздів із заправки з відповідною розміткою та лежачим поліцейським.

Звичайно, спочатку краще обмежитися мінімум і вкласти гроші тільки в основне обладнання і забудову, необхідні для простого існування АЗС. Для забезпечення першого прибутку буде достатньо базових конструкцій, необхідних реалізації палива. Потім, коли станція увійде до режиму стабільної роботи, можна буде вкластися й у можливості додаткового прибутку з неї. Можна обійтися без міні-кафе або магазину, але санвузол та кімната для оператора з усім необхідним обладнанням повинні бути присутніми – не забудьте вказати це в плані проекту.

Схожі записи