Стратегії ставок на спорт

strategii_stavok_na_sport_1

Якщо після перших кількох ставок ви вирішили займатися беттінга на постійній основі, вам буде потрібно стратегія – план дій, який дозволить домагатися стабільно позитивного результату.

Існує три категорії стратегій здійснення ставок на спорт:

Довгострокові стратегії ставок на спорт

Реалізуються на основі аналізу статистичних даних. Наприклад, стратегія «Вихід» в її довгостроковому варіанті заснована на так званих ф’ючерсних ставках, які робляться на переможця якого-небудь турніру за кілька тижнів до початку. Ф’ючерсні ставки котируються з високими коефіцієнтами. Суть стратегії полягає в тому, щоб поставити на 3-5 фаворитів турніру, уважно розподіливши ставки відповідно до коефіцієнтів, а після закінчення турніру отримати прибуток. Ризик тут мінімальний – він зводиться до випадків несподіваної перемоги команди, яка і близько не була в списках фаворитів. Також в цій категорії цікава стратегія Value Betting, в побуті звана «валуй». Її суть полягає в тому, щоб знайти так звані недооцінені події, на які пропонуються високі коефіцієнти. Наприклад, у вас є статистика, що якась команда виграє кожну третю гру, будучи на виїзді. Залишається знайти букмекера, який дає на перемогу цієї команди високий коефіцієнт, і поставити на три матчі, в яких бере участь ця команда, будучи гостем. Одна з ставок з високою часткою ймовірності виграє.

Ставки на спорт: передматчеві стратегії

Реалізуються безпосередньо перед подією на основі поточних даних. Приклад – стратегія «Коридори». Вибирається одна подія, і на неї робляться ставки у двох різних букмекерів. В результаті можна як мінімум повернути свої кошти, а в ідеалі – заробити.

Бетінгова стратегія Live

Якщо ставки приймаються під час події, і ви хочете зайнятися беттінгом саме в цьому режимі, можна випробувати стратегію «Наздоганяння»: ставити на одну і ту ж подію, поки не відбудеться потрібний результат. Наприклад, ви зробили ставку на перемогу якоїсь команди з рахунком в один м’яч. Якщо це сталося, ви виграли. Якщо ні, ви можете поставити вдвічі більше на перемогу її суперника, щоб компенсувати попередній програш і отримати прибуток. Однак тут необхідно вчасно зупинитися, щоб не позбутися всього свого банку.

Звичайно новачкам можна порадити в першу чергу довгострокові стратегії, які залишають достатньо часу на роздуми і несуть в собі мінімальні ризики. Це своєрідна перевірка ваших сил і шанс виробити спокійний зважений підхід до беттінга.

Схожі записи