Українське фентезі “Сторожова Застава”

sz

12 жовтня, вже цього року, на широкі екрани вийде справжнє українське фентезі. Фільм із назвою «Сторожова Застава» знімається за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського, а режисером картини став Юрій Ковальов.

Бюджет «Сторожової Застави» складає сорок мільйонів гривень (півтора мільйона доларів). Показуватимуть його не тільки на широких екранах України, а й у Франції, Індії, Малайзії та низці інших країн.

Зйомки проводились на Скелях Довбуша, мальовничій частинці Карпатських Гір. 9 січня 2017 року був показаний перший офіційний трейлер, котрий продемонстрував якість картинки, спецефектів та інших деталей, котрі говорять нам, що, нарешті, з’явився справді вартий уваги фантастичний фільм українського виробництва, на котрий варто сходити в кіно!

Головні ролі в фільмі грають Данил Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко та Олександр Комаров. Сценаристами виступили Сашко Дерманський та Ярослав Войцешек.

Після офіційного дебюту в кіно, фільм стартує й на ТВ. Право на прем’єрний показ отримав Новий Канал.

Якщо фільм збере достатньо великі касові збори, то можна чекати, що Україна в майбутньому випускатиме більше фантастичних та фентезійних фільмів на кшталт Сторожової Застави. Тож глянути справді варто!

Схожі записи