Перший відео-огляд смартфону Sony Xperia XA 2 (ВІДЕО)

video_sone_xperia_xa

На виставці MWC 2017 компанія Sony планує представити світові цілу низку нових смартфонів, одним із котрих має стати їхня нова модель Sony Xperia XA 2, що носить кодову назву G3121. І ми, в принципі, не мали б знати про нього майже нічого, окрім того, що показали нам в ролику наприкінці 2016-го року, але ще не анонсована офіційно модель потрапила до рук хлопців із компанії Techlover HD, котрі зняли відео зі смартфоном та виклали його в мережу.

В ролику показаний гаджет чорного кольору із дуже тонкими боковими рамками, за що модель вже прозвали «безрамовим смартфоном». Простіше кажучи, екран простягатиметься до країв нового смартфону. Працює новий смартфон Sony Xperia XA на операційній системі Android 7.0 Nougat, а також на ньому встановлений патч безпеки на січень. Це ми, безумовно, дізнаємось із відео.

Sony Xperia XA (2017) матиме 5-дюймовий екран із розширенням 1280х720, а в якості апаратної платформи використовуватиме восьмиядерний Helio P20. Також можемо очікувати на камеру із розширенням 23 мегапікселів, стерео динаміки та USB порт Type-C. Розміри корпусу складуть 146х66, 8х8 міліметрів.

Обидва відео про смартфон ви можете побачити нижче.

Схожі записи