Елон Маск збудує особистий тунель

elon_mask_budue_tunel

Засновник Tesla та SpaceX оголосив в твіттері минулого тижня, що збирається викопати свій власний тунель. В кінці минулого року Елон Маск розмістив у себе на сторінці повідомлення про те, що його дратують затори, тому він вирішив створити «туннельне авто» чи, якщо виразитись більш чітко, “тунельну машину”. Його повідомлення сприймалося як жарт, адже Маск навіть придумав жартівливу назву новому проекту – «The Boring Company». Слово boring перекладається з англійської як «сверління» й, одночасно, як «нудьга». Тоді багато хто саме так і сприйняли новину, як жарт, але, виявилося, самому Маску не до жартів.

«Вражаючі успіхи на тунельній галузі. Планую почати рити вже через місяць, або десь так.»
– написав Елон Маск 25 січня 2017 року.

І схоже, він дійсно збирається це зробити. Копати планують від офісу SpaceX. Про те, де буде кінець тунелю, поки не відомо. Можливо, він буде одразу виходити в гараж Маска на території Tesla Motors.

Просто так взяти і викопати тунель не вийде. Треба врахувати безліч нюансів, зібрати підписи, надати детальні плани проекту і узгодити свої дії з адміністрацією міста. Може, Маск просто купив сусідню зі штаб-квартирою SpaceX будівлю під офіс Tesla Motors, а тепер хоче красиво їх з’єднати? Цей варіант виглядає більш правдоподібно.

Також Елон Маск якось говорив про плани побудувати футуристичні «тунельні транспортери»,. Можливо, мається на увазі сааме тестова версія подібної машини.

Схожі записи