Ілон Маск представив перший тунель Tesla для електромобілів (ФОТО, ВІДЕО)

model-x-boring-company

Ілон Маск представив свій перший тунель Boring Company, запустивши туди перший електромобіль Tesla. Спочатку планувалось, що переміщення електромобілів буде відбуватись завдяки електромагнітним реле. Втім, від цієї ідеї відмовились, і перша Tesla переміщається по тунелю за допомогою спеціальних колесиків. За словами Маска, це більш економний варіант. Колеса «розгортатимуться» просто із електромобіля. Ціль Boring Company – зменшити місцевий трафік.

У тунелі, поки що, використовуватимуться електромобілі Tesla Model X. На пресс-брифінгу Маск розповів, що такі «колеса» можуть встановлюватись на електромобіль за 200-300 доларів. Також вони можуть в майбутньому встановлюватись як додаткова, другорядна деталь електромобіля. За словами Ілона Маска, поки що тунель налаштований для користування Tesla Model X, хоча, теоретично, для тунелю можна підлаштувати й інші автомобілі. Прокоментував цю деталь Ілон так:

«Ми використовували електромобіль Tesla, тому що я працюю в Tesla. Я маю використовувати автомобіль чужої компанії?».

boring-tunnel_-2

. . .

boring-tunnel_-6

. . .

boring-tunnel_exit_wide

Тим не менш, є варіація використання інших авто, стверджує Ілон Маск. Однак для них є набір обмежень. Автомобіль має бути електричним, розганятись до 250 км/год а також підтримувати деякі автономні функції. Електромобіль не обов’язково має їздити на автопілоті, втім повинен прискорюватись та гальмувати на автоматі.

mx-tunnel-rear

Ціллю Boring Company є побудова мережі тунелів із кількома поверхами та додатковими «виходами», що мало б суттєво знизити трафік «на поверхні». Ілон Маск та його компанії продовжують експериментувати із транспортом і, за словами Маска, вже й муніципалітети цікавляться тунелями. Так чи інакше, на початку Boring Company у багатьох були скептичні коментарі і багато хто був упевнений, що ідея так і залишиться ідеєю. Ілон Маск запевняє, що все іде за планом і пропонує слідкувати за його проектами надалі.

Схожі записи