Тенденція у кар’єрах львів’ян

Чи є у вашому колі знайомств люди, які змінили професію на щось несподіване для них, зовсім нове? Не здивуємось, якщо вони вибрали престижну та популярну в місті Лева галузь ІТ. Її обирають колишні науковці, кухарі чи музиканти. Можливо, і у Вашому колі знайомств є ті, хто зробив схожий вибір? Розпитайте у цих людей про їхній досвід.

Опанувати різноманітні навики для початку роботи в ІТ можна завдяки курсам, що організовують компанії, а почати працювати можуть навіть новачки. Ринок освітніх послуг у місті багатий на різні пропозиції.

Втім про курси для досвідчених айтівців у їхньому професійному середовищі інформацію розповсюджують цільово: залежно від спеціалізації та рівня володіння тими чи іншими навиками.

А що пропонують людям, які ніколи не працювали в ІТ? Дізнайтесь більше про курси для новачків! Можна почати як з основ програмування https://lviv.itea.ua/courses-itea/csharp-dev/programming-fundamentals/, так із азів вивчення Java https://lviv.itea.ua/courses-itea/java-dev/java-pro/ – однієї з популярних мов. Визначайтесь із вашими пріоритетами і, зацікавленнями та запишіться на загальні курси з програмування. Це допоможе вам зорієнтуватись і згодом підібрати конкретнішу спеціалізацію на початку кар’єри айтівця.

Крім ставки на практичні навики та корисні знання курси мають інші переваги:

  • Можливість проходити їх дистанційно
  • Сумісність з основним теперішнім місцем праці
  • Помірна вартість
  • frilans_2

Та головною перевагою є можливість працевлаштуватись у галузі одразу після курсів. Адже на ринку праці в галузі інформаційних технологій дуже динамічно відбуваються зміни: колишні новачки отримують підвищення, переведення на інші посади чи компанії, а замість них підшуковують здібних новачків. Навіть без досвіду праці. Звідси й логічний висновок: пройти курси, аби дізнатись про свої здібності та не проґавити можливість працевлаштуватись на перспективне місце праці зі стабільною заробітною платою та іншими вигодами. Як організовують таку можливість? Найпростіше – це сертифікат після пройдених курсів. Втім, на самих курсах присвячують одну-дві лекції підготовці до першого влаштування на роботу в ІТ-компанії: це робота з резюме, вміння вести інтерв’ю з ймовірним працедавцем, рекомендують онлайн-платформи, де можна знайти вакансії для новачків тощо.

Крім того, викладачі курсів знаючи як важливо підтримати новачків, підбадьорюють підопічних, – демонструючи власні soft skills. Не знаєте, що це таке? На курсах обов’язково дізнаєтесь!

Схожі записи