Стівен Хокінг розповів, як людству врятуватись

stephen-hawking

Британський науковець та геній сучасності Стівен Хокінг вважає, що у найближчу тисячу років настане неминучий кінець світу.

За прогнозами Хокінга, людство зникне на Землі уже до 2600 року. До цього часу населення на Землі буде рости, а відповідно буде збільшуватись споживання енергії, внаслідок чого планета буде нагадувати до цього моменту «палаючу вогненну кулю».

Єдиний шлях до порятунку, на думку фізика, знайти іншу придатну для життя планету. При цьому людство повинно відправлятися на пошуки у ті зони, де раніше нікого не було. Людина, на думку Хокінга, має стати багатопланетним видом. Завдяки цьому людство може продовжити своє існування ще на мільйон років.

Також читайте: План колонізації Марсу від Маска (ВІДЕО)

Науковець каже, що людство досягло точки неповернення.

Стівен Хокінг закликав потенційних інвесторів надати підтримку його проекту Breakthrough Starshot, який передбачає подорож до Альфа Центавра – зоряної системи, яка найближче розташована до Землі. За розрахунками Хокінга, в цьому районі може перебувати планета, яка придатна для життя.

Учений каже, що його проект корабля зможе досягти зоряної системи уже за 20 років, тоді як існуючим це під силу щонайменше за 30.

Також читайте: Планети Сонячної системи додали на Google Maps (ФОТО)

Раніше Хокінг прогнозував, що людство загине через ядерну війну, штучний інтелект або генетично утворений вірус.

Схожі записи