Планети Сонячної системи додали на Google Maps (ФОТО)

merkurii

Google додав у Google Maps оновлення, за допомогою якого користувачі можуть дослідити небесні тіла Сонячної системи.

Усього розробники додали 16 небесних тіл — Меркурій, Венера, Земля, Місяць, Марс, карликова планета Церера, Плутон, супутники Юпітера — Іо, Європа і Ганімед, супутники Сатурна — Мімас, Енцелад, Діона, Рея, Титан і Япет, повідомляється у блозі компанії.

Також читайте: Фантастичні фото з космічного телескопа Hubble (Ч.1)

Планети можна крутити, як м’ячик, розглядаючи з різних боків. Спробуйте самі!

Якщо наблизити планету чи супутник, то можна побачити назви певних розташованих на них об’єктів, які раніше дослідили за допомогою місій NASA. Користувач може почитати про їхнє походження, а також дізнатися точні координати.

mars7

«Двадцять років тому космічний апарат Cassini запустили з мису Канаверал в подорож, щоб розкрити таємниці Сатурна та його багатьох місяців. Під час своєї місії Cassini записав і відправив майже півмільйона зображень на Землю, дозволяючи вченим реконструювати ці далекі світи безпрецедентно докладно. Тепер ви можете відвідати ці місця разом із багатьма іншими планетами та супутниками – в Картах Google прямо з вашого комп’ютера… Візьміть свій скафандр і перевірте цей куточок галактики, який ми називаємо домівкою», – йдеться у повідомленні Google.

zemlya

Також читайте: Фантастичні фото з космічного телескопа Hubble (Ч.2)

cerera

Схожі записи