Смартфон із надміцним алмазним покриттям вийде у 2019-му

diamond-glass-4289-002

Компанія Akhan Semiconductor працює над надміцним захисним покриттям для дисплеїв гаджетів – алмазним склом Mirage Diamond Glass.

Очікується перший смартфон з таким захистом повинен вийти в 2019 році.

Зазначимо, що це скло буде не зі справжніх алмазів. Mirage Diamond Glass виготовлено з алмазів, штучно вирощених в лабораторії.

Також читайте: Надміцний смартфон Moto Z2 Force уже в Україні

Нанокристалічна структура формується випадковим чином, тобто кристали розташовані хаотично, а не збудовані вздовж кристалографічних площин. Такий спосіб перешкоджає утворенню глибоких тріщин і пошкодження матеріалу під склом.

Також читайте: Розбитий екран смартфона зможе «самозцілюватись»

Таке покриття може використовуватися разом з іншим склом, наприклад, з Gorilla Glass, виступаючи в якості верхнього шару.

diamond-glass

У Akhan Semiconductor обіцяли представити смартфони з алмазним покриттям екрану ще в кінці 2017 року, але не вклались у терміни і відклали його випуск на 2019 рік. Зараз фахівці проводять стрес-тести, щоб з’ясувати міцність Mirage Diamond Glass і його взаємодію з тачскріном.

У тестах беруть участь і виробники гаджетів, але конкретні імена в Akhan Semiconductor не називають. Кажуть лише, що першим пристроєм з Mirage Diamond Glass точно стане смартфон, а слідом за ним підуть фітнес-браслети та інші пристрої.

Але не варто очікувати масового випуску гаджетів з надміцним склом, бо таке покриття покриття коштує недешево.

Схожі записи