Розбитий екран смартфона зможе «самозцілюватись»

Розбитий екран смартфона зможе «самозцілюватись»

motorola_display_patent-.jpg (93.91 Kb)

Найбільш уразливе місце абсолютної більшості смартфонів – це екран, який розбити дуже легко і досить дорого відремонтувати. Компанія Motorola вирішила виправити цю «ахілесову п’яту».

Зокрема, Motorola запатентувала революційну технологію самовідновлюваного екрану. Технологія покликана вирішити проблему подряпин, тріщин та інших дрібних ушкоджень у смартфонах.

Фактично йдеться про здатність смартфона самостійно знайти і «вилікувати» тріщини на склі смартфона.

Щоб запустити відновлення екрана, потрібно дотримуватись вказівок спеціальної програми і деякий час не торкатися дисплея.

Софт запускає нагрівання поверхні екрану, молекули перерозподіляються і заповнюють дрібні тріщини. Для цього використовується особливий полімерний матеріал, який «запам’ятовує» структуру екрану і під впливом високої температури відновлює її.

Передбачається, що шар полімеру наноситимуть на екран, а в разі пошкодження, матеріал визначить ступінь утрати і зможе відновити цілісність.

Разом з тим наразі невідомо, коли цю технологію запустять у серійне виробництво.

motorola_display_patent1.jpg (41.89 Kb)motorola_display_patent2.jpg (66.78 Kb)motorola_display_patent3.jpg (35.89 Kb)motorola_display_patent4.jpg (68.39 Kb)

---
Популярні дописи
Нові статті