Після «Форсаж-9» буде ще дві частини фільму

forsazh-9

Після дев’ятої частини франшизи Fast And Furious (в українському прокаті – «Форсаж») вийде ще дві частини, які будуть продовженням основної сюжетної лінії. Швидше за все, виходом цих картин серія завершиться, проте не виключається випуск нових спін-оффів, першим з яких в 2019 році став фільм «Форсаж: Хоббс і Шоу».

Що стосується основної розповіді, то в фінальних двох частинах продюсери збираються задіяти всіх основних персонажів серії – і, відповідно, золотий акторський склад: видання Deadline пише, що в фільмах заявлені Він Дизель, Мішель Родрігес, Тайріз Гібсон, Лудакріс, Джордана Брюстер, Наталі Еммануель і Сон Кан. Режисером, за останніми даними, може знову стати Джастін Лін, який зараз веде переговори з кіностудією Universal Pictures.

Що стосується дев’ятої частини «Форсажу», то у фільмі продовжиться історія героїні Шарліз Терон і з’явиться новий негативний герой, якого зіграє Джон Сіна. Крім того, вже в дев’ятій частині знову з’явиться Сон Кан – його персонаж з «Токійського дріфту», гине в фіналі, повернеться в сюжетну лінію.

Схожі записи