PayPal в Україні: як зареєструватися?

paypal__ukraina

Після багатьох років очікування, міжнародна платформа онлайн-переказів PayPal (найбільша у світі) таки прийшла в Україну. Вона обслуговує понад 200 країн та працює з 25 валютами.Тобто тепер українці можуть повноцінно користуватися популярною електронною платіжною системою.

Що таке PayPal?

По всому світу за допомогою системи PayPal користувачі можуть робити покупку на Ebay, Amazon та в будь-якому іншому інтернет-магазині в роздрібного продавця. Також ця електронна платіжна система дозволяє здійснювати швидкі грошові перекази між рахунками PayPal чи банківськими рахунками, які підтримуються платформою, у всьому світі.

Як створити обліковий запис PayPal?

Процес реєстрації досить простий. Отже небхідно здійснити кільк простих кроків:

  • З мобільного телефону чи комп’ютера перейдіть на PayPal.com/ua/home.
  • Натисніть «Зареєструватися» у верхньому правому куті.
  • Впишіть номер мобільного та підтвердьте номер у відповідному вікні.
  • Врахуйте, що українські клієнти повинні вибрати «Україна» на запитання «Де ви живете?»
  • Далі введіть інформацію, включаючи ім’я, адресу електронної пошти, адресу проживання, дату народження та громадянство, а також вкажіть номер та тип ідентифікаційного номера (паспорт або національне посвідчення особи).
  • Після налаштування та підтвердження облікового запису клієнти можуть вибрати відповідну дебетову або кредитну картку Mastercard, Visa для надсилання та переказу коштів.

paypal

Тепер, коли вже ваша PayPal реєстрація пройшла успішно, із цього моменту ви можете додати до свого рахунку на платформі банківську карту. Необхідно врахувати, що на картці мають бути грошові кошти, оскільки PayPal повинен перевірити її шляхом блокування 1 долара (в валюті карти).

Приємного вам користування PayPal, УКРАЇНЦІ!

… а тим часом москаликів вже позбавили PayPal… 🙂

Схожі записи