Христина Соловій шукає музикантів

solovij777

Українська співачка Христина Соловій оголосила про пошук нових музикантів для формування музичного бенду.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«У мене новий етап творчої біографії. Зараз працюю над новим альбомом і звучанням моєї музики, яке можна було почути у пісні «Fortepiano». І тепер мені потрібні молоді спраглі музиканти, яким є що доводити собі та світу. Ви повинні впевнено грати на одному з інструментів під метроном: гітара, бас, клавішні, барабани. Шукаю людей, для яких працелюбність, бажання розвиватись, артистизм та пристрасність до музикування є другим «я». Вітається аранжувальне мислення, гра на кількох інструментах, вміння та бажання співати. Бажано проживати у Києві для готовності працювати кожного дня. Тому також обов’язковою умовою є пріоритетність гри у моєму бенді», – написала вона.

Також читайте: «Fortepiano» Христини Соловій б’є рекорди українського YouTube (ВІДЕО)

Співачка висунула до музикантів ось такі персональні вимоги:

1) Барабанщик – наявність мінімального «турового» набору інструментів: барабанні палички/браші/перкусії, сет тарілок, малий барабан. Важлива наявність та досвід роботи з семплером/тріггер-модулем типу Roland SPDS-X;

2) Клавішник – наявність аналогових і/або цифрових робочих станцій, досвід роботи з midi, семплами і т.д;

3) Гітарист – наявність власної якісної електроакустики та електрогітари зі звуковою обробкою під музичну програму;

4) Басист – наявність якісного інструменту та звукової обробки під музичну програму, бажано вміння грати на контрабасі.

«Від себе гарантую професійні умови праці, кращі репетиційні бази, якісний концертний продакшн та професійний тур-менеджмент. У планах студійні записи, кількаетапні українські та світові тури на підтримку нового альбому, фестивалі та корпоративи. Сумувати не доведеться», – обіцяє Христина Соловій.

Також читайте: Львів’янка своїм оперним співом на вулиці у Римі підкорила мережу (ВІДЕО)

Бажання знайти нових музикантів співачка пояснила так: «Я перестала відчувати хімію між нами. Зібратись щоразу на репетицію було квестом, а сама репетиція муками творчості».

Як зазначила Христина Соловій, попередній бенд вона зібрала насамперед, щоб зіграти тур з альбомом «Жива вода», але у підсумку вирішила випустити лише сингл «Хто, як не ти?».

«Ці пісні звучали як бісайди альбому «Жива вода». Це зовсім не те звучання, що я хотіла для своїх пісень і наступного альбому. З того часу групою ми не зробили жодної моєї нової пісні», – пояснила співачка.

Христина Соловій просить усіх охочих писати на її особисту електронну скриньку.

Зазначимо, що кліп української співачки Христини Соловій на авторський сингл «Fortepiano» за два місяці зібрав понад 4 млн переглядів у YouTube.

Схожі записи