Христина Соловій шукає музикантів

Христина Соловій шукає музикантів

solovij777.jpg (123.41 Kb)

Українська співачка Христина Соловій оголосила про пошук нових музикантів для формування музичного бенду.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«У мене новий етап творчої біографії. Зараз працюю над новим альбомом і звучанням моєї музики, яке можна було почути у пісні «Fortepiano». І тепер мені потрібні молоді спраглі музиканти, яким є що доводити собі та світу. Ви повинні впевнено грати на одному з інструментів під метроном: гітара, бас, клавішні, барабани. Шукаю людей, для яких працелюбність, бажання розвиватись, артистизм та пристрасність до музикування є другим «я». Вітається аранжувальне мислення, гра на кількох інструментах, вміння та бажання співати. Бажано проживати у Києві для готовності працювати кожного дня. Тому також обов’язковою умовою є пріоритетність гри у моєму бенді», – написала вона.

Також читайте: «Fortepiano» Христини Соловій б'є рекорди українського YouTube (ВІДЕО)

Співачка висунула до музикантів ось такі персональні вимоги:

1) Барабанщик – наявність мінімального «турового» набору інструментів: барабанні палички/браші/перкусії, сет тарілок, малий барабан. Важлива наявність та досвід роботи з семплером/тріггер-модулем типу Roland SPDS-X;

2) Клавішник – наявність аналогових і/або цифрових робочих станцій, досвід роботи з midi, семплами і т.д;

3) Гітарист – наявність власної якісної електроакустики та електрогітари зі звуковою обробкою під музичну програму;

4) Басист – наявність якісного інструменту та звукової обробки під музичну програму, бажано вміння грати на контрабасі.

«Від себе гарантую професійні умови праці, кращі репетиційні бази, якісний концертний продакшн та професійний тур-менеджмент. У планах студійні записи, кількаетапні українські та світові тури на підтримку нового альбому, фестивалі та корпоративи. Сумувати не доведеться», – обіцяє Христина Соловій.

Також читайте: Львів'янка своїм оперним співом на вулиці у Римі підкорила мережу (ВІДЕО)

Бажання знайти нових музикантів співачка пояснила так: «Я перестала відчувати хімію між нами. Зібратись щоразу на репетицію було квестом, а сама репетиція муками творчості».

Як зазначила Христина Соловій, попередній бенд вона зібрала насамперед, щоб зіграти тур з альбомом «Жива вода», але у підсумку вирішила випустити лише сингл «Хто, як не ти?».

«Ці пісні звучали як бісайди альбому «Жива вода». Це зовсім не те звучання, що я хотіла для своїх пісень і наступного альбому. З того часу групою ми не зробили жодної моєї нової пісні», – пояснила співачка.

Христина Соловій просить усіх охочих писати на її особисту електронну скриньку.

Зазначимо, що кліп української співачки Христини Соловій на авторський сингл «Fortepiano» за два місяці зібрав понад 4 млн переглядів у YouTube.

Популярні дописи
Нові статті